Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért alakították át ilyenre...

Miért alakították át ilyenre a Honfoglalót?

Figyelt kérdés
Sok éve nem játszottam vele, tegnap regeltem egy új profilt. Szerintem szörnyű! Mi az, hogy csak bizonyos számú játékot játszhatok egy nap, majd meg kell várni, míg újratöltődik? Miért vannak benne olyan kérdések, amelyről nem hogy azt nem tudom, hogy eszik-e vagy isszák, hanem azt sem tudnám elképzelni, hogy honnan kellene rá megszülni a választ? Ráadásul néha még a kérdést sem értem, ha meg értelmesnek tűnik, olyan lényegtelen dolgokra kérdez rá ráadásul olyan összefüggéstelenül, hogy teljesen értelmét veszti az egész. Továbbá Sz-Sz-B megye déli határa is el van rontva. Továbbá minek a segítség? Sokkal hatékonyabban ment anno segítség nélkül. Nektek mi erről a véleményetek?
2016. aug. 7. 01:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Az indok három írásjelben összefoglalható: $$$


(Észrevetted, hogy ezeket a dolgokat - több játéklehetőség, több segítség, stb. - pénzért is meg lehet venni? Na, hát ez az. A honfoglalósok rájöttek, hogy azok, akik túl hülyék ahhoz, hogy csináljanak 5 különböző account-ot, hogy gyakorlatilag korlátlanul játszhassanak, azok ahhoz is elég hülyék, hogy a zsebpénzüket vagy anyu-apu bankkártyájának tartalmát ezekre költsék.)


A kérdésekre no comment, azok kb. olyanok szerintem, mint régen voltak. Általános műveltségre megy rá, de hát mindent senki nem tudhat - nem csoda, hogy a legtöbben jegyzetből játszanak, vagy csak megtanulták a válaszokat.

2016. aug. 7. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
91%

Azért, mert lassan mindennek fel van hígulva a színvonala, ez alól nem kivétel a honfoglaló sem. Nagyon sok extra játékot, segítséget, bónuszt meg miegyebet ebben is pénzért lehet megvenni, ahogy az 1-es kolléga írta, minden már a pénz körül forog és ez által elveszítette az eredeti célját. Szemléltető példa erre a fogkrémgyártás. A fogkrémgyártóknak az lenne az eredeti célja, hogy ne rohadjon ki a fogad, megfelelően mossad, megfelelő mennyiségű krémmel. Manapság meg minden "extra fluoridos", "frissítően mentolos", "garantált fehérséget ad". Nem egy konkrét fogkrém fog a adni friss leheletet és fehérséget, hanem a rendszeres fogápolás. Ráadásul a túl sok fluorid meg a túlzásba vitt fogmosás sem jó sem a fogaknak sem a szervezetnek. Na de visszakanyarodva a játékhoz, a honfoglalónak sem az a célja manapság, hogy egy szórakoztató kvízjáték legyen, hanem a fenntartóknak pénz és profit szerzési eszköz lett. A kérdések (szerintem nagyobb) többsége azért egy kicsit túlmutat olykor az általános műveltségen, mert kvízkérdéseket lehet úgy is összeállítani, hogy nem csak felszínes lexikális tudást kérdezünk meg, hogy "mikor volt ezmegaz", hanem egy kicsit a mélyebb összefüggésekre rákérdezni. És szerintem is felesleges a segítség, mert azzal, hogy mindig bemásoltatod egy papagájjal vagy akármivel a helyes választ semmit nem tanulsz, nem leszel okosabb. Az egy idétlen gombnyomkodássá válik.

Mindent összefoglalva: meg van már b'szódva ez a világ. Már a játékok készítése is korrupt, haszonleső, pénzhajhász kezekben van. Nem hajlandóak a jó lehetőséget nézni, hanem csakis a saját maguk malmára hajtják a vizet, amit meg a kis embernek kínálnak, az nem más, mint a mosott sz'r. Semmiben nincs már szív és lélek. Mindent muszájból tolnak, mert pénzért, mert "hadd vakuljon a parasztja, jó lesz az neki, van elég hülye, hogy még fizet is a moslékér'".

2016. aug. 7. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!