Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért kellett tönkre tenniük...

Miért kellett tönkre tenniük ennyire a Honfoglalót?

Figyelt kérdés
Volt egy jó játék, amin játszottak egy csomóan nap mint nap, nem volt vele semmi baj, nagyjából semmi panasz nem volt rá, most meg megújították az oldalt teljesen, a játékot és elég gagyi lett szerintem, tele a térkép ugráló kis figurákkal amik egyenesen idegesítőek. A Társfoglaló részt meg megszüntették, ezzel jópár barátságot el is szakíthattak egymástól (már akik nem adtak meg egymásnak máshol elérhetőséget). Miért érezték szükségesnek, hogy ennyire elrontsanak egy tök jó játékot? Miért volt rá szükség?
2013. máj. 8. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Pénzügyi szempontból rá vannak utalva a webtulajdonosok arra, hogy egy idő után változtassanak a rendszeren. Ezzel visszahívják a kíváncsiság által azokat, akik korábban ráuntak a játékra. Annyira pedig nem lett rossz az új, hogy akik eddig aktívan űzték, most abbahagyják. Nem utolsósorban a változások 90%-a az embereknek nem tetszik, főképp azért nem, mert szokatlan az új felület és hogy miért kellett az eddigi bevált formán változtatni. Néhány hét múlva mindenki hozzászokik és minden megy tovább mint azelőtt. Be kell látni, hogy a Honfoglaló tulajdonosainak sem az emberek szórakoztatása az elsőrangú cél, hanem a money.
2013. máj. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hülyeség.

Nem fogják, nem fogjuk megszokni.

Alig lesz valaki, aki játékra vetemedik így, ebből nem igazán lesz pénz.

Bárcsak belátnák és egy mindenkinek jó megoldást alkotnának.

2013. máj. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
fú én most láttam :(( nagyon nem tetszik :S
2013. máj. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kriszti78dk ***** válasza:
Szinte mindennap rajta voltam,de olyan gagyi lett hogy szerintem le fogok szokni róla:(
2013. máj. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én írtam egy panaszlevelet de nem sok eredménye lett kaptam egy lekoptató választ.Jó lenne ha mindenki írna akinek nem tetszik akkor elgondolkodnának talán hogy vissza kéne csinálni vagy lenne választás hogy a régi v.új verzót akarom használni.
2013. máj. 12. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!