Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért kellett így elcs*szni a...

Miért kellett így elcs*szni a Honfoglalót?

Figyelt kérdés

2015. aug. 3. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én se értettem, nagyon el lett rontva, azóta nem is jártam arra.
2015. aug. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi arra tippeltünk, hogy biztos 2 tulaj volt, akik összevesztek és kilépett az egyik, így már nem maradhatott olyan mint régen. Csak azért gondoltuk ezt, mert nem láttuk értelmét, hogy mi más oka lehetne egy ilyen jól működő dolog teljes felforgatására...
2015. aug. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul az adblock miatt kb a fele képernyőm üres ha felmegyek :) Szét van spamelve az egész és tényleg nagyon szét lett bombázva a szó legrosszabb értelmében.
2015. aug. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A Facebookon van (vagy volt) egy triviador nevű játék ami full ugyan így néz ki. Szerintem ők vásárolták fel, vagy ilyesmi. Am mióta elcseszték én sem játszom vele.
2015. aug. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Már vagy 2-3 éve el van cseszve. Ez a mostani meg elcseszettem, mint az előző elcseszés volt.
2015. aug. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
elcseszettebb*
2015. aug. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Régebben sokat játszottam vele, nagyon tetszett, de egy időre valamiért abbahagytam. Nemrég újra felmentem, de többször nem követem el ezt a hibát. A régi pedig nagyon jó volt, kár érte.
2015. aug. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Próbáld ki ezt, nagyon jó játék:

https://www.kvizlabirintus.hu

2021. febr. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!