Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ruletten mit jelent a paroli...

Silent7272 kérdése:

Ruletten mit jelent a paroli kifejezés?

Figyelt kérdés
Kerestem már google téren, de nem azt találom amire gondolok. Folyamatosan azt találom, hogy duplázik az even chance mezőkön, de amire én gondolok, az a nyeremény és a tét újra játszása valamelyik szérián. Ennek a szabályaira lennék kíváncsi.

2016. júl. 29. 22:25
 1/3 anonim válasza:

Tudomásom szerint a paroli azt jelenti, h ha teszel mondjuk 1 zsetont tétnek és nyersz, akkor rajtahagyod a nyereményt, és ezt csinálod, amíg bejön.

Mondjuk én ezt Black Jacknél csinálom, rulettnél talán a külső mezőknél érdemes.

Ha nem erre gondoltál, ne haragudj, én ezt ismerem csak. :D

2016. nov. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nagy széria: ha valamelyik Split jön ki akkor az előző tét kétszeresével megy a játék a következő körben,ha corner nyert akkor annyival megy a játék ahány darab volt a coreneren az előző körben.

Kis széria: mindig az előző tét háromszorosával megy a következő körben.

Orpheline:2x a planen levő zsetonok +1x a spliten levő zsetonok összege kerül a planekere es a játék a duplájával megy.

2016. dec. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha orphelins parolit kérsz a dealertől, biztos lehetsz, hogy csúnyán fog rád nézni! :D
2022. ápr. 28. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!