Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mik ezek a hülye kifejezések...

Mik ezek a hülye kifejezések a CS:GO-ban?

Figyelt kérdés

Még kezdő vagyok, csak kezdeni fogom a játékot. És nézegettem videókat, ami kezdőknek szól, és mindegyikbe mondanak számomra értelmetlen szavakat, amiket sehol nem magyaráznak meg!

Íme: Mi az, hogy: rush, CT, banán, low, spawn....

A rage-t tudom, hogy idegelés. Mert mondom olyan videókat néztem, ami kezdőknek bemutatja, mit csináljanak jól, hogy csinálják, hogy az jó legyen, egy-két trükk, és ilyen szavakat, kifejezéseket, honnan tudjon egy újonc?



2016. febr. 19. 09:19
 1/7 A kérdező kommentje:
Miért hiszik azt, hogy mindenki tudja?! Max aki már vágja a játékot, egy kezdő nem feltétlenül! És ha ezeket nem tudom magyarázhat bármit, nem fogom érteni!
2016. febr. 19. 09:22
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Rush=futás. Ez egy afféle kamikáze technika. Rush B=Be futtok B-re, nem álltok meg leteszitek a bombát és annyi.

A Banán az Inferno pálya egyik helye. Ezeket úgy tudhatod, ha nézel videókat, akár magyar akár angol és ott hallod kit hol infóznak.

LOW vagy LOW HP vagy NULLOS. Az amikor egy ellenfélnek vagy csapattársnak kevés hpja van.

Spawn vagy kezdő. Az a hely ahonnan kezd a csapat. T kezdő/spawn az a hol a Terroristák kezdenek, CT spawn az a hol a Counter Terrorist Terror elhárítók kezdenek.

2016. febr. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, így már érthetőbb! :)

Zöld like :)

2016. febr. 19. 09:28
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Nézz videókat az sokat segít. Persze senki nem tudja alapból ezeket. Főleg az új pályáknál mit, hogy hívnak. De egy kis gyakorlás és videók nézése alapján, már elég sok mindent be tudsz azonosítani.
2016. febr. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Ezt utálom a legjobban az online játékokban: elvárják tőled, hogy a legelső meccseden MINDENT tudjál, aztán ha mégsem ,akkor noob, tanulj meg játszani, stb.
2016. febr. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi nektek! :)
2016. febr. 19. 09:47
 7/7 anonim ***** válasza:
18%
az egész játék 1 nagy baromság.
2016. aug. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!