Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egy régi időutazós játékot...

Egy régi időutazós játékot keresek, de sajnos nem tudom a címét. Felismeri valaki?

Figyelt kérdés

Nekem csak a demo-verziója volt meg, összesen 3 pálya volt rajta; az első pályán az őskorban voltunk, ősemberekkel és kardfogú tigrisekkel kellett harcolni, a másodikban az ókori Görögországban (de lehet, hogy Róma volt) harcoltunk egy palotában, a harmadikban a vadnyugaton kellett elintézni a ránk támadókat, közben pedig valami kék cuccokat kellett összegyűjteni.


Ha ez segít, a lemez címe, ami ezen volt, "Játssz a magadéval", ezen volt vagy 10 játék, különböző kategóriájúak (és persze mind demo).


Ha valaki a fent leírtak alapján felismerné a játékot, és tudna segíteni a keresésben, azt megköszönném! :)


2016. júl. 11. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem ismerem fel, de a google keresés alapján úgy gondolom hogy ez a Time Commando nevű játék lehet.

https://www.youtube.com/watch?v=C5WiHKvqQr8

2016. júl. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen! Pont ez az! Nagyon szépen köszönöm :)


Csak kíváncsiságképp; mit írtál be? Mert én sok módon próbálkoztam, de a közelében nem voltak a találatok.

2016. júl. 14. 22:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem emlékszem pontosan, most beírtam amit gondoltam és nekem se dobja fel. :DDD


Na, végül csak kitaláltam:

game time travel sabre tooth tiger rome

2016. júl. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ahogy elnézem, így is csak 1 találat van, az is a Wikipédiára mutat. Hihetelen, hogy milyen nehéz ezt a játékot megtalálni :D


Köszönöm még egyszer :)

2016. júl. 14. 23:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!