Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Keresek egy-két igazán régi...

Keresek egy-két igazán régi pc játékokat, de sajnos nem sok mindenre emlékszem belőlük! Valaki? Többi lent

Figyelt kérdés

1: volt egy olyan játék régen hogy, mintha egy macskát kellett volna akadályozni valamiben, de hogy miben azt nem igazán tudom, de arra emlékszem hogy mindenféle tárgyat kellett egymás mellé rakni, azok meg vagy a fejére, vagy más testrészére estek rá, meg te is építhettél ilyen pályákat( mintha egy sajt is lett volna benne, de ezt sem igazán tudom)

2:"1000"-éves játék, rossz grafika, de arra emlékszem hogy tündérmeseországban játszódik és hogy neked kell megmenteni a hősöket.

3: erre emlékszem a legkevésbé, volt egy sárga hal (majdnem úgy nézett ki mint a Ficánka a disney-s kis hableányban)és azzal kellett a tengerben megoldani feladatokat, mintha lekváros szendvicsek is lettek volna benne.


Elnézést a kisregényért,és ha valaki tud segíteni írjon, legyenszives!



2014. okt. 28. 00:35
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Szerintem a Sid & Al's Incredible Toons vagy a The Incredible Toon Machine.


3. Freddi Fish talán?

2014. okt. 28. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen,ezek azok, az adósod vagyok, köszönöm szépen. :)
2014. okt. 28. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!