Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Life is Strange-hez hasonló...

Life is Strange-hez hasonló játékokat ismertek?

Figyelt kérdés

Nagyon bejött ez a : "a választásod befolyásolja a story-t) (walking dead-et ne mert nem bírom a zombikat :S)

Ha szeretnétek mondhatok sírosat mert kibírom (csak a L.I.S-et nem :D)



#befolyásolás #Stroy választás #Történet alakítás
2016. máj. 11. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Beyond Two Souls

Heavy Rain

2016. máj. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 íazazazazaza ***** válasza:

Én is Heavy Rain-t tudom ajánlani még, de meg kell mondjam őszintén hogy még nem találtam olyan jót mint a Life is Strange :/ rengeteget kerestem de egyszerűen nincs :D


Am láttam h walking dead-et ne, de nem tudom próbáltad-e ? Nem a zombikról szól elsősorban, nekem LIS után ez jön a sorban. Az 1. évad vége már-már olyan hatással volt rám mint lis vége, a 2. évad már nem annyira, de az meg úgy ért véget hogy már nagyon várom a 3.-at :D szerintem adj neki egy esélyt, nem annyira vészesen zombis mint a sorozat mondjuk(persze azért akad benne :D)

BTW, ha nem hát nem :D


Üdv, :D

2016. máj. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

kb az összes telltale games játék

- Walking dead 1-2, ugyan vannak zombik, de a hangsúly a karaktereken és a döntéseiden van

- The wolf among us, piroska és a farkas vegyítve más mesékkel és a cudar jelenlegi valósággal

- tales of the monkey island, egynek az is elmegy

2016. máj. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!