Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csak engem idegesítenek...

Csak engem idegesítenek csgo-ba a noob fegyverek?

Figyelt kérdés
amire gondolok:auto gun,negev,p90,auto shot gun, miért nem törlik ezeket? teljesen tönkre teszik a játék élményt mert semmi esélyd ellenük és azt hiszi hogy jól játszanak

2016. ápr. 18. 22:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
75%
Azt kell megérteni multis játékokban, hogy ritka kivételektől eltekintve (amit szoktak is balanszolni), nincs olyan, hogy noob fegyver. Legtöbben azért érzik úgy, mert ők játszanak rosszul. Egy multis játékot két módon lehet játszani. Vagy a győzelemre megyünk vagy nem. Ha nem akkor lehet használni amit csak akar az ember úgy ahogy akarja. Viszont ha győzelemre megyünk akkor nem úgy játszunk ahogy nekünk tetszik hanem ami a legjobb stratégia a képességeinkhez mérten. Ha téged szétlőnek ezekkel a fegyverekkel állandóan és olyan könnyű velük játszani, akkor használd azokat. Háborúban nincs kedveskedés. Senkit nem érdekel, hogy neked mondjuk az AK tetszik. Senkit nem érdekel, hogy az ellenfél mit vinnyog ha vesztett. Ami a játékban csalás nélkül használható azt mind szabad.
2016. ápr. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

11# jól mondja.

Engem amikor még régen wow-oztam mindig basztattak, hogy merem használni warinál a bs-t..és ezé noob vagyok :D pls 10/9 x én győztem..akko méne használnám :D

2016. ápr. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
63%
1v5-ben lehoztad Botok ellen? Jár a keksz érte. Ennyire zavarnak ezek akkor van rá egy nagyon jó megoldás: nem játszol vele.
2016. ápr. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nincs noob fegyver csak noob játékos. Én speciel nem vagyok csgo fan de tudom mi fán terem a cs, régi motoros vagyok :) a fegyverekkel meg kell tanulni lőni, a karakterrel meg kell tanulni mozogni, taktikázni kell, nem mindegy mikor és hova rohansz ki, hol kempelsz, hogy lősz stb stb. Egyszerű játék de sokmindenen múlik a győzelem! a csapat összejátszása is fontos, az hogy milyen neted, milyen géped van.. ha minden megvan és csak szimplán Te vagy szar akkor azt soksoksoksoksok gyakorlással kitudot küszöbölni :) én pl azért nem játszom vele neten mert gagyi a net és emiatt egy nagyon minimális lagg/késés van. Ami bőven elég egy ilyen játékban ahhoz h hátránnyal induljon az ember :)
2016. ápr. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Silver vagy Nova egyre megy... Nem véletlen van több szint ezekből a rangokból. Még a rankrendszer szigoritása után is értékelhetetlen rangok. Félreértés ne essék én is nova vagyok, de tudom is magamról, hogy szar játékos vagyok.

Viszont nem görcsölök rá, van ~1900 óra játék futási időm, annak jórésze idle szerverrekből. Nekem a csgo egy heti maximum 2 meces fun a haverokkal, meg egy óriása kaparós sorsjegy. Új ládákat farmolom, a major stickerekbe fektetek bele és a operation droppokat farmolom.

2016. ápr. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
78%
Más is kapott ,,kedves" üzenetet rajtam kívül a kérdezőtöl? :D
2016. ápr. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
71%
#16: Ó, csak nem bántottad meg a noob lelkecskéjét? :D
2016. ápr. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
54%
Pedig én csak megdícsértem, hogy 1v5-be lehozta BOTok ellen :( :D
2016. ápr. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 8072 ***** válasza:
54%
get rekt m8 dont be sad cuz sad backword is das and das is nicht gut!!
2016. ápr. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Visszakérdeznék: Csak engem idegesítenek azok, akik noob-nak neveznek mindenkit a játékban, aki meri használni az auto gun-t, P90-et, stb? :p

Ma egy nagyon gyenge csapatba kerültem és pár vesztes kör után úgy döntöttem, hogy veszek egy Scar-t. Onnantól folyamatosan nyertünk (az ellenségnek minimum felét én öltem), mire jött pont az egyik csapattárstól a noob-ozás, csak mert ő AK-zni akart...

2016. okt. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!