Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csak engem idegesítenek...

Csak engem idegesítenek csgo-ba a noob fegyverek?

Figyelt kérdés
amire gondolok:auto gun,negev,p90,auto shot gun, miért nem törlik ezeket? teljesen tönkre teszik a játék élményt mert semmi esélyd ellenük és azt hiszi hogy jól játszanak

2016. ápr. 18. 22:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Ennyi erővel vegyük ki az AWP-t mert az egy lövéssel öl.

Mindegyikkel meg kell tanulni célozni, egyik sem gyilkol magától.

A GO még mindig kiegyensúlyozottabb, mint mondjuk az 1.6, ahol mindenki ugyanazokat a fegyvereket használta.

2016. ápr. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
az awpt hagyd csak ki azall ha mellé lősz töltened kell és addig mindennek ki vagy téve viszont a kedves magozónál más a helyzet ott ha 1 félre megy bele tudsz lőni még 1 egész tárat akadály mentesen
2016. ápr. 18. 22:53
 3/20 anonim ***** válasza:

Nincs olyan ,hogy noob fegyver. Minden CS-re igaz - bár a GO nál sokka ljobb votl az 1.5, 1.6 és még asource is -, hogy ha a reakcióidőd és acálzásod jó, bármivel felveheted a versenyt.


"A GO még mindig kiegyensúlyozottabb, mint mondjuk az 1.6, ahol mindenki ugyanazokat a fegyvereket használta."


Az 1.5, 1.6, ott mgé skill is kellett. Ha jó voltál, bármivel kéeps voltál leérni a célod.

2016. ápr. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Az autosniper nem 1-hit kill, ugyhogy boven van idod fejbeloni, AK, SG, AWP siman countereli. Ezen kivul a csapat granatjai ellen sem vedi semmi. Nagyon draga, kockazatos vasarlas - viszont ha hagytad az ellenfelet 10k fole menni, akkor mar ott elvesztettetek a meccset.


P90? Amig azzal megol 1 embert, ace-t lehet szerezni AK-val.


Negev? Lattad a spraycontrolljat? Azt megtanulod, meg is erdemled a gyozelmet. (Egyebkent ez is retekdraga.)


Szerintem csak nem tudsz kijutni silverbol, es gyakorlas helyett a fegyverekre fogod. Amig nem valtoztatsz a hozzaallasodon, nem is fog sikerulni.

2016. ápr. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

nem tudok kijutni silverből? nova 2 vagyok barátom láttad már a p90t?

top lista a p90 ről

1 a p90 el nem kell célozni mivel akkora a szorása hogy ha mellé lö ossz akkor is elralálod

2 a p90 olcsó


a p90 mind kozelben mind közép távolságban halálos

3 futva is pontosan lő

4mivel nagy a visszarúgása 1 idő után beviszi a fejest (instant aim)

4 nagyon sok golyó elfér a tárjában ezért ha valaki minimálisan tud célozni akkor 1 tárral acelni tud

2016. ápr. 18. 23:59
 6/20 anonim ***** válasza:

Aranyos vagy:)

Valtoztass a hozzaallasodon, megelitsd be, tanulj meg loni es nem lesz gond a P90.

2016. ápr. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
tanuljak meg löni tegnap lehozram az 1 b 5 öt ha gondolod el tudom küldeni a vidit is de azért tanuljak meg lőni
2016. ápr. 19. 00:10
 8/20 anonim ***** válasza:
Kuldd, erdekel.
2016. ápr. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
59%
Haolyan könnyű vele akkor miért nem vagy már global? Avval se fogsz előrébb jutni.
2016. ápr. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
59%
Szóval te egy noob vagy és nem birod elviselni , hogy mások jobbak nállad. Na nembaj.
2016. ápr. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!