Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy létezik az hogy a league...

Hogy létezik az hogy a league of legends-ben ilyen sok flame-elős és noob-ozós játékelrontó játékos van? és hogy mindig én kerülök össze velük?

Figyelt kérdés

nem hiszem el, egyszerűen már elegem van, pedig jó lenne a játék de egyszerűen megőrjítenek a játékosok nagy része. 26-os vagyok, és általában viszonylag keveset halok, és ölés mennyiségemet olyan átlagosnak mondanám, 2., 3. legtöbbet szoktam ölni, szóval nem arról van szó, hogy egyfolytában halok és bedive-olok, vagy valami hasonlót csinálnék. ráadásul minden csapattársammal irtókedves is vagyok, de ez úgy tűnik nem elég. amint valamelyikőjük meghal, rögtön report, noob, meg hasonlók. de ez MINDEN játékban. már az elmúlt összes játékomban ez volt, mindig ilyenekkel kerül össze, akik rögtön ugranak, ha valami nem úgy van ahogy ők akarják, akkor mindenki noob, feeder. így az összes játék azzal végződik hogy a csapat nagy része ott flame-el, ezért feladjuk az egészet amint lehet. a barátlistámról azért nem játszok emberekkel, mert végül mindig róluk is kiderül hogy ugyanilyenek, mert kb egy játék erejéig nem voltak ilyenek, akkor bejelöltek, és a következőben pedig ők is ugyanígy viselkednek.

de amikor megnézem mások statjait, nekik mindig szép kiegyensúlyozott játékaik vannak, az egész csapat jó normális killekkel, és látszik hogy jó volt a játék. én viszont mindig ilyen elég lehangoló játékokba kerülök, hogy létezik ez? túl nagy elvárás az hogy legyenek normális kedves játékosok?



2015. dec. 5. 20:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mert ingyen lehet vele játszani. A fizetős játékokban is sok a barom, de egy olyan ingyenes játékban, ami ennyire felkapott...

Szóval valójában sok ember összekerül velük, nem csak te. Próbálj meg barátokkal játszani!

2015. dec. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem csak lol-ban, minden más játékban is. TF2, CS:GO-ban is, pedig az utóbbi nem is free to play. Szimplán sok az ilyen ember, ezért van minden játékban sok.
2015. dec. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Tf 2 ben is tényleg sok barom van, de ott nem ilyen vészes a helyzet, mert rövidebbek a menetek és a játék keveri a csapattagokat + az egyéni statod tényleg nem függ össze a csapatod játékával. Inkább a MOBA játékoknál rosszabb helyzet.
2015. dec. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
igen, sajnos és egyszerűen nevetségesen sok ilyenbe botlok bele :( konkrétan az összes meccsem ilyen. talán hónapban egyszer van egy olyan meccsem, ahol rendesek a csapattársak, és élvezetes a játék, de ez így elképesztő.. és mondom amikor megnézem mások statjait, nekik simán vannak 10 fölötti killes nyertes meccseik, ahol az egész csapat jókat ölt, nekem meg ilyen rögtön feladjuk az egészet, mert mindenki teljesen be van kattanva meccseim vannak, ahol lehetetlen killeket szerezni, és carryzni is amikor ugye nem működnek együtt a csapattársak, és egyfolytában flamelnek... valahogy ilyen szerencsétlen meccsekbe kerülök, de egyfolytában..:/
2015. dec. 5. 21:23
 5/11 anonim ***** válasza:
Ezért nem játszom csapatjátékokban ismeretlenekkel.
2015. dec. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sajnos ilyen az élet, vagy megszokod vagy barátokat találsz vagy kilépsz. Én már rég túl vagyok azon, hogy érdekelnek a csapattársaim. Nem érdekel, hogy vesztek vagy nyerek. Amíg a helyzetemhez képest jól csináltam a dolgokat, addig elégedett vagyok.
2015. dec. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
igen, csak ilyenkor szinte lehetetlen jónak lenni, mondjuk ha a csapat többi tagja egész sokszor hal meg, én meg csak kettőször, ölök hozzá hármat (a játékban össz 8 kill volt) , majd feladjuk 20 percnél. érted ez a játékhoz képest jó, de amikor megnézem a statjaimat tele van ilyenekkel, és nagyon idegesítő :/
2015. dec. 6. 11:50
 8/11 anonim ***** válasza:
Azért ilyenek mert nekik is több száz ilyen meccsük volt.Ez egy ördögi kör.Engem is néha felcsesznek leg egyszerubb tabot nyomni és elnémítani+egy vagy több barátot szerezni.és nyugi.Ez még csak a normál.Rankedbe ennél durvábbak vannak.Még az én rankomba is akadnak ilyen reportolós köcs@gök (a rankom plat 4) szval legegyszerübb vagy lenyugtatni vagy leoltani és mutelni. :/
2015. dec. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Azért, mert mindegyik azt hiszi, hogy ő a legújabb tehetség és azt hiszi attól, mert megnyer pár random meccset egyből felfigyel rá valamelyik profi Esport csapat. Azzal meg, hogy esetleg meghalsz egyszer egyből rontod az esélyeiket erre a fejükben.

Amúgy facebookon vannak LoL ,,társkeresők". Ott könnyebben tudsz normális társat keresni, mert, ha random emberekkel nyomod az ilyenekre fel kell készülnöd. Sőt, még rosszabbakra is, pl.: mikor Namival topoznom kellett egyszer a csapattársaim miatt.

2015. dec. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mostanában én is ilyeneket kapok ki.

Általában nem nekem szoktak beszólogatni, de akkor is zavaró.

A legszebb az, hogy mindig az ilyen bunkóknak van a legrosszabb eredményük.

2015. dec. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!