Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy létezik az hogy a league...

Hogy létezik az hogy a league of legends-ben ilyen sok flame-elős és noob-ozós játékelrontó játékos van? és hogy mindig én kerülök össze velük?

Figyelt kérdés

nem hiszem el, egyszerűen már elegem van, pedig jó lenne a játék de egyszerűen megőrjítenek a játékosok nagy része. 26-os vagyok, és általában viszonylag keveset halok, és ölés mennyiségemet olyan átlagosnak mondanám, 2., 3. legtöbbet szoktam ölni, szóval nem arról van szó, hogy egyfolytában halok és bedive-olok, vagy valami hasonlót csinálnék. ráadásul minden csapattársammal irtókedves is vagyok, de ez úgy tűnik nem elég. amint valamelyikőjük meghal, rögtön report, noob, meg hasonlók. de ez MINDEN játékban. már az elmúlt összes játékomban ez volt, mindig ilyenekkel kerül össze, akik rögtön ugranak, ha valami nem úgy van ahogy ők akarják, akkor mindenki noob, feeder. így az összes játék azzal végződik hogy a csapat nagy része ott flame-el, ezért feladjuk az egészet amint lehet. a barátlistámról azért nem játszok emberekkel, mert végül mindig róluk is kiderül hogy ugyanilyenek, mert kb egy játék erejéig nem voltak ilyenek, akkor bejelöltek, és a következőben pedig ők is ugyanígy viselkednek.

de amikor megnézem mások statjait, nekik mindig szép kiegyensúlyozott játékaik vannak, az egész csapat jó normális killekkel, és látszik hogy jó volt a játék. én viszont mindig ilyen elég lehangoló játékokba kerülök, hogy létezik ez? túl nagy elvárás az hogy legyenek normális kedves játékosok?



2015. dec. 5. 20:50
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

8: igen, én is mindig megpróbálom lenyugtatni őket :/

9: köszi az ötletet, lehet ránézek, nem is tudtam hogy van ilyen!!

10: igen, sztem is az a legjobb xD a sors keze

2015. dec. 9. 23:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!