Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudnám gyorsabban...

Hogyan tudnám gyorsabban kirakni A RUBIK KOCKÁT?

Figyelt kérdés
Tudom az F2L-t és mind a 21 Pll-t van 1 Moyu Along v2-om 1 Gans 357-em és 1 YJ Gualongom, de így is csak 35-40 mp az átlagom, a gyakorláson kívül van valami más trükk hogy gyorsabban ki tudjam rakni?

2016. ápr. 16. 11:41
 1/1 anonim ***** válasza:
68%

Nem igazán a kockától függ. Stúdióssal is lehet 15 körül rakni.

A "tudom az F2L" részt kétlem, 20 másodperc körül vagyok, még mindig nem érzem úgy, h tudom az F2L-t, annyi része és trükkje van. Te max az alapjait, az elképzelést, a legalapabb eseteket tudod. Ezen úgy javíthatsz, hogy nézel sok-sok próbarakást, próbálgatod a különböző F2L állásokat, kitalálsz magadnak egyre jobb megoldásokat. Szerintem 25ös átlag felett nem éri meg F2L algókat tanulni youtube-ról. Illetve a TPS-ed majd magától javul. Az OLL algoritmusok nem olyan nagyon fontosak, pár másodperc max, az F2L a fontos. Gyakorold azt, h raksz egy F2L-t, de már miközben rakod, a szemeddel a következőt keresed, mindig egy lépéssel előrébb jársz agyban, mint kézben. Csökkentsd az egész kocka forgatások (átfogások) számát. Vedd fel videóra mondjuk 10 rakásod, és látni fogod, hogy nagyon sokszor átfogsz F2L rakás közben. Én szerintem pl max 4et forgatok a kockán egész F2L rakás alatt, de a legjobbak nullaszor fognak át. Rakd be a hátsó slotokba a párt, ne mindig az elsőbe, ezzel csökkented azt, hogy hányszor fogsz át. Meg csináld azt, hogy mérés nélkül úgy rakod az F2L-t, hogy kényszeríted magad, hogy ne fogj át. Néha nehéz lesz, de megéri, mert szép lassan be tudod építeni ezeket az új trükköket a gyors rakásaidba is.

Hajrá.

2016. ápr. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!