Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy kell kirakni a rubik...

Inkeeper kérdése:

Hogy kell kirakni a rubik kocka utolsó illetve sárga oldalát?

Figyelt kérdés

Már eddig eljutottam. Viszont nem jó egy logaritmus sem. Nem jön ki a sárga kereszt.

[link]

[link]

[link]



2015. dec. 29. 18:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, te milyen kirakást követsz, de én soronként rakom ki, nem oldalanként.
2015. dec. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bocsi de lehet elírtam. Fehér kereszt+fehéroldal+elsösor+másodiksor. És itt akadok el mindig. Ahogy a képen láthatod is kivan rakva a második sor, de tovább nem megy. Mit tanácsolsz kép alapján?
2015. dec. 29. 18:24
 3/9 anonim ***** válasza:

Kép alapján passz, mert én totál más kirakási módot ismerek..

Soronkéntit.

2015. dec. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Most latom, h 2 sor megvan, de hogy le tudom-e írni..

Fordítsd meg, a kirakott első oldal legyen felül, a sárgát úgy kell tartani, h 3 kocka L alakban, tőled el és balra (asszem), aztán középső sor le, alsó teker egyet jobbra, középső sor vissza, alsó sor jobbra, míg vissza nem áll a helyére.

Előbb utóbb alul kijön vmi értelmes, hal, kalapács, kereszt vagy dupla hal.

Attól függ a többi.

2015. dec. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez egy lehetetlen állás. Vagy szétesett egyszer, és rosszul lett összerakva, vagy valaki szétszedte, és rosszul rakta vissza.

Kapásból olyan nem lehet, h csak 3 sárga él van megfelelően orientálva. Vagy 0, vagy 2, vagy mind a 4. Aztán ha visszafordítod azt az élet, hogy sárga legyen felül, akkor kiderül (már most lehet látni), hogy az a sarok is rosszul van, mert olyan nincs, h minden sárga orientálva van, kivéve 1 sarkot. Tehát azt is fel kell fordítanod, h fent legyen. Utána minden sárga felül lesz, de kiderülhet, hogy még mindig lehetetlen állás van, akkor 2 sarkot kell egymással kicserélni. Viszont a kép alapján ezt nem tudom megmondani, mert nem látszódnak a színek megfelelően, illetve nem tudom, mi van a hátsó sarkon.

A legegyszerűbb, ha szétszeded, és kirakott állapotban összerakod, majd összekevered.

2015. dec. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen egyszer unokatesomnal szetesett vissza is rakta de neem tuttam hogy pehet rosszhelyre is rakni. Szét szedem és ujra osszerakom hátha!
2015. dec. 30. 19:08
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát igen, ezzel eljátszhattál volna egy darabig míg kirakod :)

Ha már szétszeded, akkor szilikonsprével fújd is be, ha eddig nem tetted volna (ha jól látom ez egy Rubik Stúdiós kocka).

2015. dec. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Vadonat új kockám van (csak 4x4es, de ez a jelenlegi állapotában lényegtelen), és mégis már csak 2 db sarokkockát kellene kicserélnem valahogy :/
2016. júl. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, mert 4x4esnél van parity :) Online keress rá, 4x4 rubiks cube parities.
2016. nov. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!