Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kéne egy profi videoszerkeztő....

Csanádi Mihály kérdése:

Kéne egy profi videoszerkeztő. Nem movie maker. Valami más?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 15. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Sony Vegas
2016. ápr. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 íazazazazaza ***** válasza:

Én Sony Vegas-t nem ajánlom (bár nem azt mondom h rossz!)


Szerintem Adobe After Effects CC (Ha speciális effektekre kell)

Ha meg csak úgy komolyabb amivel összetudsz vágni pár videót akkor Adobe Premier Pro CC


De azt tudnod kell hogy azért ezek nem "movie maker"-ek... Nem egy nap lesz megtanulni profin videót szerkeszteni :D


Üdv, :D

2016. ápr. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az Adobe Premiere Pro-t az ellenségemnek sem ajánlanám, a lehetetlen felhasználói felülete miatt. Tanulható, mint minden, de feleslegesen túl van bonyolítva. A legalapvetőbb funkciókért is igen mélyre kell ásni, míg ugyanazzal a tudással, Sony Vegasban már régen tevékenykedhet.


Használtam Sony Vegas Pro-t, After Effects-et és Premiere Pro-t is, és nagy valószínűséggel a kérdező igényeihez (gyaníthatóan, gameplayeket és hasonló videókat csinálni), a Sony Vegas is bőven elegendő, még sok is.


After Effects, hogyha speciális effektek kellenek, de egyébként a kettőt (SVP & AE) lehet (és célszerű) kombinálni. Egyedüli pozitívum itt a Premiere Pro oldalán, hogy az Adobe programjai között könnyedén összehangolhatóak a munkafolyamatok, ez leegyszerűsítené az AE és a PP projektek közti munkát.


De hacsak nem kellenek nagyon komplex dolgok, és nem akarsz túl sok időt egyszerűbb dolgok elsajátítására áldozni, akkor hanyagold a Premiere Pro-t, és maradj a Sony Vegasnál.

2016. ápr. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!