Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nektek ki a kedvenc Assassinot...

Nektek ki a kedvenc Assassinotok? (Assassins Creed) SPOILER NÉLKÜL!

Figyelt kérdés

Lehetőleg mellőzzétek a spoilereket, mert még én sem játszottam az összes megjelent epizódot. :)


Nekem ez a sorrend: (Rogue, Unity és Syndicate egyenlőre kimaradt, de később pótlom őket)


1. Altair

Ő volt az a karakter, akinek sikerült úgy behúznia hogy nem kellett semmilyen karakterdrámát építeni, egyszerűen nem volt szükség rá. Az egész eszmei dilemma vitte a hátán az egész karaktert, sokkal többet mondott el az első epizód párbeszédeiben, mint bárki más az összes többiben. Tragédiákat élt meg tragédiák hátán, és mindig megmaradt gondolkodónak, talán a legokosabb az összes szereplő közül.

2. Connor

Hasonló okok miatt a 2. kedvencem amiért Altair, ő is egy kissé nehezebben érthető, "átlag" játékos szemében kicsit nehezen emészthető karakter. Ahogy a Ubisoft mondta: Az átlag néző számára egyszerűen túlzottan idegen, más.

Azért szerettem nagyon, mert ő volt az egyetlen aki politikáktól és eszméktől függetlenül volt képes gondolkodni mint ember, ráadásul a párbeszédei sem a semmitmondásból álltak, rengeteg információt megtudni a gondolataiból, a spiritualitásról, néha a jelenünkre is kikacsintgat a Ubi Connoron keresztül, számomra egyszerűen zseniális volt. Sokan azt mondják hogy naív.. igen, az volt.. de volt nála naívabb. Bőven. Később kifejtem.

3. Ezio

Őszintén szólva ő lenne az utolsó ha nem kapott volna 3 részt. Ezio a 2. epizódban egy annyira átlagos random sima natúr olasz karakter volt, hogy eldobtam az agyam az első AC rész után. Nem mondott semmit, nem csinált semmit, csak szimplán jópofa volt és bosszúra esküdött (ez kell az "átlag" nézőnek). Viszont jött a Brotherhood, ahol elkezdtem vele szimpatizálni, majd a Revelationsra teljesen beért a karaktere.

4. Adé

Noha sokat nem tudunk meg róla, valahogy az indítékai és a gondolkodásra véleményem szerint példátlan.

5. Edward

Semmi bajom nem volt vele mint karakter, de egyszerűen túl keveset láttunk belőle, illetve nem igazán csinált semmi érdekeset. Egy jópofa kalóz figura volt, akinek azért volt egy kis morális érzéke. És Connor után szabadon, szerintem Edward ezerszer naívabb volt Connornál. Otthagyja a munkáját és az általa szeretett barátnőjét hogy megtalálja azt a kincset amiből egész egy egész életen át megél? Az összes kalóz naív!

Mást nem igazán tudok róla mondani, egyszerűen rövid és kevés volt az amit láttunk belőle.

6. Aveline

Vele sem volt bajom, de egyszerűen nem emlékszem rá. Nem is oly rég vittem végig a Liberationt, és fogalmam nincs hogy milyen karaktere volt.


2016. ápr. 4. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Haytham Kenway. Oké, hogy


[SPOILER] ő áttér templomosnak [SPOILER VÉGE]


de még így is szimpatikusabb, mint bármelyik másik.

2016. ápr. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Shay vagy connor.
2016. ápr. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jacob
2016. ápr. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!