Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az Until Dawn nevű videójátkbó...

Az Until Dawn nevű videójátkból ki volt a kedvenc karakteretek?

Figyelt kérdés
És miért?:)

2016. ápr. 1. 16:21
 1/9 íazazazazaza ***** válasza:

Sam, Mike, Chris.


Miért ?

Mike és Chris, szerintem azért mert hasonlítanak rám és valahogy általuk mégjobban beleéltem magam a játékba :D

Sam meg, nem tudom, csak úgy :D


Legjobban meg Emily-t utáltam :D


Üdv, :D

2016. ápr. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Chris.

Az elején kicsit idegesítő,de a cselekményben előrehaladva egyre jobb karakter. Kicsit olyan ,mint én,csak férfi változatban.

2016. ápr. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ashley, mert jól néz ki :D
2016. ápr. 3. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Nekem Mike olyan aranyos volt :)
2016. aug. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Makray Ádám Gábor válasza:
Chris nagyon kedvelem őt, mert ő volt a játékba a szívató mester amikor Sammel lemész a pincébe akkor is ő ijeszt meg.
2017. ápr. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Chris, Ashley, Josh.

Chris azért mert vicces, és tetszik a személyisége.

Ashley azért mert nem krváskodott, meg olyan kis aranyos, tipikusan az a lány akit meg kell védeni.

Josh azért, mert igaz hogy nem normális amit csinált, de mindent a halott nővéreiért tett, ezért érződik benne a szeretet. Nagyon sajnáltam szerencsétlent, mert tulajdonképpen fizikailag senkinek semmi baja nem esett miatta.

Samet viszont kifejezetten utálom, mert a végén a rendőrségi felvételeknél azt mondja hogy mindenképp le kell mennetek a bányába, meg hogy semmi olyat nem tud mondani amiért nem lenne érdemes megnézni. Akárhányszor meghallom ezt a mondatot, legszívesebben úgy pofoznám fel hogy bevérezzen a kis ártatlan arca.

2017. máj. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
6. Sam honnan tudta volna, hogy Josh átváltozik wendigová??
2017. máj. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Josh és Mike, nem tudom miért, Chris, Matt és Jess semmilyen, Asht és Emet pedig nem szerettem.
2017. aug. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#7

Ez hogy jött ide? Mert hogy én nem mondtam hogy tudta az biztos :D Csak azt mondtam hogy szerintem nem épp a legbölcsebb vagy legjóakaróbb (már ha van ilyen szó) dolog leküldeni embereket oda ahol majdnem, vagy tényleg meghaltak. De egy szóval nem mondtam hogy azért, mert Josh ott van lent. Őszintén: Te leküldenél embereket egy olyan bányába ahol emberek haltak meg brutális módon, sőt, te láttad hogy mi van lent és te is majdnem meghaltál? :D

2017. aug. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!