Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit gondoltok a GTA V hibáiról?

Mit gondoltok a GTA V hibáiról?

Figyelt kérdés

írjátok le ti is ha van


1. nincsenek rendőrök az utcán csak ha engem üldöznek, vagy néha valaki mást, tök érthetetlen


2. ha lerázom őket, hopp hirtelen elteleportál az összes


3. tényleg egy sztriptizbárt tettek bele, amit egy 30 milliós városról mintáztak?


4. szar zenék, jó ott a saját rádió, de nem lett volna jobb több saját rádiót beletenni, hogy lehessen választani?


5. ha elkezdek taxizni, hirtelen az összes taxi eltűnik, wtf?


6. alig lehet bemenni üzletekbe


7. ha minden brutális dolgot lehet csinálni benne, akkor az erotikát miért korlátozzák ennyire?



2016. ápr. 3. 09:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
#10 Nem ez a lényege...
2016. ápr. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
akkor...?
2016. ápr. 5. 17:11
 13/19 anonim ***** válasza:

Jézusom, szóval valóban az a gondod, hogy nem tudod ráncigálni a fütyköst rá? :D Esetleg szimplán a férfiak meztelenségét hiányolod?

Megjegyzem több sztriptízbár is van benne, ha körülnézel a városban, látni fogod, de csak egybe mehetsz be. Rendőröket is láttam már simán közlekedni a városban, és taxikat is, miközben taxiztam, a zene meg teljesen relatív, kinek-mi tetszik.

Ha ennyire csak a hibákat nézed egy játékban, menj mariozni.

Vagy ne, a hercegnő ruhában van..

2016. ápr. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ott már gondok kezdődnek, ha már csak virtuális csajokra tudod kiverni. :D
2016. ápr. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
megnézem mikor láttál te rendőrt csak úgy sétafikálni
2016. ápr. 6. 08:28
 16/19 anonim ***** válasza:
Talán, ha nem azzal foglalkoztál volna, hogy kiverd a játékban lévő virtuális nőkre a farkadat, akkor láttál volna, hisz szoktak járkálni. :D
2016. ápr. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
nem szoktak csak ha mást üldöznek:D
2016. ápr. 6. 10:42
 18/19 anonim ***** válasza:
Mondom, ha nem a virtuális nőkre vernéd ki, akkor látnád őket, hogy járkálnak a városban, stb. Csak neked fontosabb az, hogy elmenj a sztiptizbárba és kiverd. :D
2016. ápr. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
kb négyszer voltam ott mert az is elég gagyin lett megcsinálva, nincsenek járőrök:D
2016. ápr. 6. 11:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!