Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit gondoltok a sims4rol?

Mit gondoltok a sims4rol?

Figyelt kérdés
Minden vélemény érdekel:) Azt is leírnátok, hogy milyen új dolgok jöttek? (a sim készítőn és az építésén kívül)

2016. márc. 22. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Kipróbáltam de..hát..amilyen jól meg lett benne csinálva a karakterkészítés és a személyiség is, annyira szar, hogy mindent külön kell megvenni/letölteni, mert az alapjáték rohadt hiányos a háromhoz képest és én nem is játszom vele mert teljesen felbasz ez a betöltögetős rendszer..azt szerettem a sims3-ban, hogy értelmesen el lehetett lenni több simmel is egyszerre, de ez, hogy ha azt akarom, hogy az egyik a városban legyen, a másik otthon, vagy mindkettő a városban külön-külön, az vagy szar, vagy lehetetlen..mivel egyszerre csak egyet tudok irányítani a rohadt betöltögetés miatt..ebből kifolyólag az autó is felesleges (tulajdonképp nem is tudom, hogy van -e) pedig én szeretem az autókat, motorokat, szerettem ezt is a 3-ban. Szóval nekem nem jött be. Buta játék lett a karakterektől függetlenül. És ekkora zsidó cég amúgy sincs mégegy a piacon, mint az EA games, és ezzel a húzással be is bizonyították (ugye, mindent mg kell venned külön, ha nem egy hiányos játékot akarsz) és még mindig nem vitték le az árát a 3-nak..a 2-t is mennyi időbe tellett ingyenessé tenni.. Majd ha lesz sims5.. Akkor talán olcsóbb lesz három párezerrel. -.-'
2016. márc. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Babázós játék fiatal lányoknak.
2016. márc. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Akkor maradok a 3nál:D

Nem értem, hogy hogy tudtak ilyen játékot csinálni. Ha már a háromban nyitott a város akkor a négyben miért nem.

Egyébként köszönöm a választ!

2016. márc. 23. 08:45
 4/6 anonim ***** válasza:

Na ja.. Én is meglepődtem rajta, hogy amilyen alaposan kidolgozták a karakterkészítést, annyira elkapkodták és szartak a többi dologra.. Jobb a három. Mérföldekkel. Mostanában viszont azt is unom valamiért. Vagy túl sokat játszottam, vagy nem tudom.. Na mindegy, a lényeg, hogy jobban jársz vele. És szívesen! :D Tényleg babázós játék, de felnőtt vagyok, azt csinálok, amit akarok :P :DD..

(1. voltam)

2016. márc. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tuti, hogy mások csak a karakter készítő miatt szeretik. Engem is csak az vonzz de nem akarok pofára esni:D Olvastam, hogy még boltok sincsenek néztemegy nagyot,hogy MIVAN? hát tényleg nagyon visszafejlődött sajnos:(( Olyan, mintha sims2 lenne csak kicsit fejlettebb. Na meg tényleg azt csinálnak a simjeink, amit akarnak?
2016. márc. 23. 19:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt nem néztem, hogy itt is lehet -e állítani a szabad akarat mértékét, de amíg otthon az egyik és te máshol vagy addig gyakorlatilag igen, van egy "kösse le magát" opció, meg elvileg azt is be lwhet állítani mostmár, hogz melyik skilljét fejlessze de ezutóbbit nekem is csak mondták, mert én 20 percnél tovább nem teszteltem..mert szar. 😀 Szóval igen, valószínüleg a karakterek miatt szeretik, mert az vizont nagyon jól ki lett dolgozva. Minden kis vonást külön beállíthatsz, még a járást is, na de az öltözék, a tárgyak...nagyon elkapkodták és/vagy szándékosan raktak bele ilyen keveset, hogy minden kis "extráért" külön fizess.
2016. márc. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!