Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends - Mit...

League of Legends - Mit gondoltok róla: Teemo?

Figyelt kérdés
Szóval van ez a hős Teemo, akit mindenki utál. Nekem nagyon tetszik a legendás kinézete és mivel néztem a döntőt egy közeli moziban, a jegy árban benne volt egy extra RP jutalom amiből most megtudnám venni. Annyi a gond, hogy nemnagyon játszottam vele eddig, (nemtetszik a klasszikus kinézete) szerintetek hasznos társ a csapatban, lehet vele érvényesülni? Hozzáteszem idáig egy kinézetet vettem Udyrra akivel szintén nem játszottam mert nem tetszett a hős de a kinézettel már igen és annyira megtanultam vele játszani, hogy bronz 1-ből Arany 5-ig vittük fel magunkat. Teemo-val is lehet ennyire jol játszani, segíteni a csapatot, nyerni az ösvényt (ugye top és mid azthiszem), összegezve, két szóval, magyarul, jó hős?

2015. nov. 18. 15:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%

Igazából maximum trollkodni jó Teemoval. Régen erős volt ezért utálták, brutálisat sebzett meg idegesítő volt ellenfélnek, az AD-sek nagyrészét Counterelte is. Manapság, másfél két éve gyenge karakter, nagyon Squshy, lényegében sehova sem jó. Jungle képtelen, Supportnak használhatatlan, ADCnek kicsi a Range, Midre egy Mage ellen esélytelen, Topra meg tank ellen maximum early game van esélye.


Képtelen split pushra, Slow az egyetlen CC-je, Msroom alig sebez már, képtelen escapere, gyakorlatilag nem lehet vele menekülni ha egyszer CC-ztek vége van.

2015. nov. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Szerpentin Szersei válasza:
57%
Van egy ember méretű párnám róla, ha nagyon kanos vagyok akkor azt használom vágyaim csillapítására.
2015. nov. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy jó hős. Papír, mint a szemét, immobilis, semmi escape spellje nincsen, feledésbe van nerfelve, vacak a kitje.
2015. nov. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy dologra jó, hogy topon level 6ig idegesítő sok kari ellen, level 6 után meg 3 hiteli a topos. :D
2015. nov. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Troll pick.
2015. nov. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetlen hely ahova még elmegy az ARAM, de már ott sem az igazi...meg max trollkodni, pl invisble team, vagy hasonlók.
2015. nov. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor van veszélyesnek mondható sebzése ha iszonyat hatalmas feedben van. Elfeedelni egy teemot meg... na ahhoz kell a tehetség. Olyan champek ellen mint nasus vagy trynda még talán ér valamit... Valamit.
2015. nov. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
31%
Nasus level 6 felett nagyon easyn megöli. Gangplankel már level 2-n 2 hiteled :D
2015. nov. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy igazi köcsög karakter!
2015. nov. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Mindenesetre kipróbáltam :3

[link]

2015. nov. 24. 15:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!