Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit gondoltok arról ha egy...

Mit gondoltok arról ha egy lány lolozik?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok rá,mit gondoltok erről a dologról.

2015. nov. 14. 12:59
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Egészségére.
2015. nov. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Semmit. Nem leszel attól különleges (akármennyire is annak érzed magad), attól hogy lolozol. Sokan játszanak, fiúk, lányok egyaránt.
2015. nov. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Említettem magam?
2015. nov. 14. 13:21
 4/9 anonim ***** válasza:
9%
Hogy csak divatból csinálja, mert épelméjű nő nem fog 500-1000 órát beletolni egy játékba.
2015. nov. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Az utolsó válasza meg egy vicc..
2015. nov. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem sem említésre méltő. Nem tök mindegy a játékban, hogy valaki fiú vagy lány? Az a lényeg, hogy jól menjen neki...
2015. nov. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%

Nem, valóban nem említetted magadat, akkor válaszolok úgy, hogy nem rólad van szó.


Tehát, akkor hogy mit gondolok:

- nagy részük divatból csinálja

- Azt hiszi, hogy majd különleges lesz így és a srácok felfigyelnek rá.

- Persze ehhez reklám is kell, úgyhogy orrba-szájba reklámozza magát, hogy még az utolsó csöves is tudjon róla, hogy ő mekkora gamer + naponta vannak ilyen kérdések, mert hát ugye annyira büszke magára (és annyira alacsony az önértékelése), hogy egy anonim oldalon is várja a visszajelzéseket.


Én ezt gondolom. Persze ezen kívül vannak normális, tényleg gamer lányok is. Csak nem tudom miért kell hasra esni attól, hogy nem csak fiúk játszanak számítógépes játékokat.

2015. nov. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%

Erre egy dolgot mondanék: Remilia.


https://www.youtube.com/watch?v=Sk-IXCYkbt0

2015. nov. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Játsszon. Rengeteg női/lány játékos is van, nem csak fiúk/férfiak.


Ami engem zavar, ha valaki folyton az orrod alá dörgöli, hogy ő most ezzel meg azzal játszik, és hogy ez mekkora, így megy úgy megy, stb.


Sok jó női játékos is van, a legtöbb játék nemtől független, ha élvezi amit csinál, csinálja. Én is azért játszom, mert élvezem. Ha nem így lenne nyilván nem csinálnám.

2015. nov. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!