Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends - Mit...

League of Legends - Mit gondoltok róla: Teemo?

Figyelt kérdés
Szóval van ez a hős Teemo, akit mindenki utál. Nekem nagyon tetszik a legendás kinézete és mivel néztem a döntőt egy közeli moziban, a jegy árban benne volt egy extra RP jutalom amiből most megtudnám venni. Annyi a gond, hogy nemnagyon játszottam vele eddig, (nemtetszik a klasszikus kinézete) szerintetek hasznos társ a csapatban, lehet vele érvényesülni? Hozzáteszem idáig egy kinézetet vettem Udyrra akivel szintén nem játszottam mert nem tetszett a hős de a kinézettel már igen és annyira megtanultam vele játszani, hogy bronz 1-ből Arany 5-ig vittük fel magunkat. Teemo-val is lehet ennyire jol játszani, segíteni a csapatot, nyerni az ösvényt (ugye top és mid azthiszem), összegezve, két szóval, magyarul, jó hős?

2015. nov. 18. 15:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Idegesítő tud lenni a lane-n, de akármilyen jó is voltál, nem tudtad vele megmenteni a játékot. Nem igazán van beleszólása a dolgokba. Lee ellen voltál, hát, nem tudom. :D
2015. nov. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nem lehet minden meccset megnyerni ha nem jo a csapatod mind1, itt például lucian beirta hogy duzzog és trollkodik nocturne "5v1 ben mindenkit megtudok ölni", lehet ezen röhögni, meg hogy persze nem igy volt ,de így volt. Megpróbáltam pusholni, eljutottam az inhibítorig, de kevés. Csapatharcokban megkell várni amíg elkezdődik a balhé q az adc-re és reménykedj, hogy a csapatod van olyan okos, hogy egy aknamezőn kezdeményez harcot, nyertünk így csapatharcokat, de az ellenfél területén kikaptuk és ott dőltr el a meccs is :$
2015. nov. 24. 19:55
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem kell lenézni Teemo-t. Sokan azt mondják gyenge, de attól, hogy valaki nem tud játszani vele (mert Teemo valóban nem egy könnyű karakter)attól még Teemo nem gyenge.
2017. máj. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!