Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit gondoltok a GTA V hibáiról?

Mit gondoltok a GTA V hibáiról?

Figyelt kérdés

írjátok le ti is ha van


1. nincsenek rendőrök az utcán csak ha engem üldöznek, vagy néha valaki mást, tök érthetetlen


2. ha lerázom őket, hopp hirtelen elteleportál az összes


3. tényleg egy sztriptizbárt tettek bele, amit egy 30 milliós városról mintáztak?


4. szar zenék, jó ott a saját rádió, de nem lett volna jobb több saját rádiót beletenni, hogy lehessen választani?


5. ha elkezdek taxizni, hirtelen az összes taxi eltűnik, wtf?


6. alig lehet bemenni üzletekbe


7. ha minden brutális dolgot lehet csinálni benne, akkor az erotikát miért korlátozzák ennyire?



2016. ápr. 3. 09:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ezek neked komolyan "hibák"? Most az a bajod, hogy egy játékszoftver nem imitálja 1:1-ben a valóságot? Ha tényleg ennyire unatkozol, akkor inkább tanulj még egy kicsit. Holnap hétfő.
2016. ápr. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
neked ezek meg nem hibák neked minden jó akkor egyél zsíroskenyeret egész életedben biztos az is jó neked
2016. ápr. 3. 10:35
 3/19 A kérdező kommentje:

az a bajom, hogy ezeknek a nagy részét már megcsinálták több mint 10 évvel ezelőtt most meg kihagyták ennyi pénzért...

még jó h én nem fizettem érte xd

2016. ápr. 3. 11:08
 4/19 anonim ***** válasza:

A GTA V nem lett tökéletes játék ez tény, sőt kifejezetten sok hiányossága van, de ettől eltekintve élvezetes és a maga kategóriájában kiemelkedő, még ha nem is a legjobb GTA epizód (mert az az IV és a SA).


Válaszom a felsorolt észrevételeidre:


1. Jogos! Tényleg elég zavaró, engem személy szerint az is idegesít, hogy mindig arra rakja le a rendőröket a játék ahol vagyok, ha köröznek, tehát a sivatag közepén, a hegyekben egyszer csak szembe jön egy rendőrautó... Na mag az is idegesítő, hogy egy örökké valóság mire elmúlik a körözés még akkor is ha egy teljesen eldugott helyen vagyok és senki nem lát vagy 2-3 (de van, hogy még több) percet kell várnom, arra, hogy lerázzam a zsarukat. A IV-ben sokkal jobb volt a körözési rendszer!!!


2. Szintén zavaró és eléggé furcsa...


3. Ez csak egy játék, az mennyivel volt élethűbb, hogy a IV-ben 2 volt egy közel tízmilliós városra... Amúgy meg a játékbeli Los Santos-t Los Angeles-ről mintázták, aminek nem 30 millió hanem 4 millió körüli a lakossága (nagyon nem mindegy). Meg amúgy is bőven elég ennyi.


4. Ez ízlés kérdése, én pl. kifejezetten szeretem a Radio Los Santos-t hallgatni, meg szerintem minden rádióadón van legalább 1-2 jó szám.


5. Jogos, de nem a világ vége...


6, Bőven elég annyi üzlet amennyi van. Feleslegesnek tartok még többet.


7. Az előző részekben sem volt több erotika, sőt! Bőven látni csupasz melleket és nemi szerveket is, nézz körül alaposan :D.


Egyébként meg bőven lehetne még hibákat sorolni, jó bár fontosabbat mint amit te kiemeltél, de ez van, nagyon már nem fog változni a játék. A te listádról az első 2 pontot leszámítva semmi nem igazán lényeges.

2016. ápr. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Gugu Gabor ***** válasza:

Leginkább azért mert ez egy játék, vagyis a nagy többségnek élvezetesnek kell lennie.

A legtöbb játékba millió és egy helyen lehet belekötni, csak nem érdemes.

2016. ápr. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

4-es azt mondod h a SA és a 4

lett eddig a legjobb?

2016. ápr. 4. 09:30
 7/19 anonim ***** válasza:
#6 Igen azt, sőt én személy szerint a Vice City-t is jobb szeretem (leginkább a hangulata miatt), ez persze szubjektív vélemény.
2016. ápr. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én csalódtam a gta v-ben.. Mindenki azt mondta a gta v ilyen jó olyan jó.. Sanandreas 100x jobban tetszett.. Ez sem volt rossz mert elment csak hát nem volt a gta v-nek los antos hangulata sztm.. Keveseltem a banda háburukat..
2016. ápr. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Most komolyan az a kínod-bajod, hogy nincs elég sztriptíz bár és elég erotika, hogy kiverd rá? Istenem, hogy hova süllyedtünk le...
2016. ápr. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
ennek ez a lényege ha zavar játssz én kicsi pónimat
2016. ápr. 5. 09:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!