Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem működik az Assassin's...

Nem működik az Assassin's Creed 4 ( blac flag )? Nem tudom összekapcsolni a steam-et az uplay-el?

Figyelt kérdés
Megvettem steam-en az AC4-et. Feltelepítettem, de amikor elindítottam az uplay jött be. Felregisztráltam, mert nem volt előtte, de még most sem működik. Hogyan indítsam el? Mi a baj?
2016. febr. 7. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem indul el?
2016. febr. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Elindítom a steam-en keresztül. Bejön az Uplay. Eddig nem volt uplay-em, úgyhogy regisztráltam. Ahogy belépek nem érzékeli a játékot. A steam pedig azt érzékeli, hogy én játszok. Tehát a steam mutatja az időt, hogy 1 órát játszottam vele, de az uplay azt írja ki, hogy nincsenek játékok a gépen ( az uplayen keresztül ).
2016. febr. 7. 23:17
 3/4 anonim ***** válasza:
De akkor működik a játék, vagy most mivan? A Uplayen is ott kellene lennie a játéknak egy listában.
2016. febr. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem működik.

Nem lehet valahogy aktiválni Uplay-en keresztül?

Egyszerűen elindítom az AC-t, erre megnyílik az Uplay hogy lépjek be, belépek és nem tudok játszani.

2016. febr. 8. 22:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!