Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Steam-es kérdés, segítene valaki?

Cameron Poe kérdése:

Steam-es kérdés, segítene valaki?

Figyelt kérdés

Előszőr vásárolnék steam-en. Az Assassin's Creed Unity-t és a The Division-t venném meg. Mint tudjuk mind a kettő Ubisoft termék. Nekem ilyenkor kell az Uplay kliense is a letöltéshez, vagy elég a Steam kliens? Ilyenkor a Steam kliens automatikusan intézi a dolgokat? Valamint a The Division támogatja a magyar feliratot, akkor a játék magyar feliratos változatát veszem meg, és töltöm le?

Valaki tudna nekem segíteni ezekben és hasonló kérdésekben, hogy el tudják indulni Steam-en?



2016. jan. 30. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:
A Uplay kliens szükséges. Szóval ha Steamen vásárolsz Uplayes játékot, akkor belépsz a steam kliensbe, elindítod a játékot, az kiírja hogy csinálj Uplay fiókot, majd megnyílik az is, és ilyen hibrid dupla fiókon keresztül fogsz játszani. Ha csak Uplayből indítanád el a játékot, akkor meg igényli a Steamet. Fuck logic.
2016. jan. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt amúgy hozzáteszem még, hogy ha a modern játékvilágba veted magad, szinte elkerülhetetlen hogy ne legyen Uplay/Origin/Steam fiókod.
2016. jan. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Tehát ha jól értelmezem akkor a steam kliense elég, de az még játék indításakor megnyitja az Uplay-t ahol egy fiók elkészítése után a steam-en keresztül tudom nyomni úgy hogy a steam közben nyitva tartja az Uplay-t? Akkor nekem a gépre nem kell telepítenem az Uplay kliensét?

Fuck, hogy egy játék elindításához zseninek kell lenni (na most jön majd a sok rutinos steam-es, hogy tök egyszerű az)

Jár a pacsi neked!

2016. jan. 30. 23:17
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja igen, kell az origin is mert a fifát is meg fogom venni! Az is ugyanúgy működik mint a steam-Uplay kapcsolat?
2016. jan. 30. 23:20
 5/7 anonim ***** válasza:

Lényegében ugyanúgy le kell töltened, és telepítened a Uplay (és Origin) klienst is. A Steamen vett Ubisoftos játék játszáskor csak elindítja a Uplay-t. Nyilván, ha Uplay-en/Originen veszed meg az adott játékot, ez a hibrid-fiók dolog nem jön elő.


A Uplay egy rakás f*s, mellékesen. Néha kész kínszenvedés létezni vele.


De szép idők is voltak, amikor nem kellett ilyenekkel sokat vacakolni... (Hiába vagyok "rutinos Steames" :D)


Egyébként, valószínűleg a The Division esetében a magyar feliratot úgyis a játék menüjéből fogod tudni kiválasztani, tehát nem külön azt tölti le, hanem az összeset. Legalábbis a modern játékokkal így szokott lenni. Egyéb esetben a Steamen van opció a játék nyelvének kiválasztására.


...


Ha előrendelni akarod a The Divisiont, számíts rá, hogy elszúrják. Uborkaszaft mostanság hírhedt a sorra kidobált, vacakul optimalizált (vagy épp rohadtul bugos) játékairól. Az AC Unity ez alól nem volt kivétel - bár erről biztos hallottál. Persze, még mindig ott a visszatérítés opció, ha (asszem két héten belül a vásárlás után) kevesebb mint 2 órát játszottál az adott játékkal, de szeretnél elállni a vásárlástól.

2016. jan. 31. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem sok bajom van a Uplay-el. Kb. pont annyi amennyi a Steammel. Mindegyik kliens szarakodik néha egyet, de nem vészes.
2016. jan. 31. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#5 Köszönöm a kielégítő választ!

Mindenkinek köszönöm a segítséget! Mentek a like-ok.

2016. jan. 31. 08:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!