Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » SEGÍTSETEK! Hogyan juthatok...

SEGÍTSETEK! Hogyan juthatok tovább ezen a pályán? (Assassin's Creed Unity)

Figyelt kérdés

Már majdnem két hónapja leragadtam Arno azon emlékénél, mikor Bellec-kel kerül összetűzésbe.

Itt ennél a résznél: [url] https://www.youtube.com/watch?v=i1EaTPltilY[/url] (My Assassins Creed Unity: Bellec Boss Fight Glitch)


- A karakterem 3-mas szintű, és a fegyverzete is véleményem szerint rendben van hogy végig vigyem a pályát.

- Kicseréltem a billentyűzetet és az egeret, de továbbra sem enged tovább a játék hiába nyúzom az 'E' gombot. (Igen, PC játék van nekem.)

- A mellékelt videó kommentjeit megnéztem és XY azt tanácsolta hogy ne "offline" módba játsszak, szóval átállítottam onlinera és engedtem hogy az Ubisoft rátöltsön a gépemre valamit ami 13 GB nagyságú.

Az egész mit sem ért!


Kérlek segítsetek... nagyon ott vagyok hogy szétverjem a klaviatúrát.. :c


N/18



2016. jan. 30. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez nem biztos hogy neked is segíteni fog,de azt tanácsolták,hogy próbáld meg ezt:-vedd le az üsszes hrafikai beállítást low-ra,és kapcsold ki a blood effect-et,de elég kicsi az esélye hogy működni fog.


A másik tipp az lenne hogy kezdd újra az adott küldetést


Végső soron pedig megpróbálhatod újratelepíteni a játékot csak most már az elején hagyjad hogy leszedje hozzá a frissítéseket (13 giga)

2016. jan. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Levettem mindent, és sajnos nincs változás. Az emlék újra játszása sem segített... fene enné meg az Ubisoft-ot -.- Nem elég hogy "búgos", még ez is!


Rendben, megpróbálom az újra telepítést fájó szívvel ><


Köszönöm a gyors válaszod!:)

2016. jan. 30. 17:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Szívesen :) Sajnos az Unity tartalmazott jó pár ilyen hibát :/
2016. jan. 31. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!