Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan legyek jo jatekos CSGOban?

EasyCiS kérdése:

Hogyan legyek jo jatekos CSGOban?

Figyelt kérdés

Hali!

Nem reg kezdtem a csgo-t, de nem tudom, hogyan lehetnek jobb jatekos.

Van otlet? :)

Esetleg, valaki jonne, tanitani engem?

Fizetnek erte :D



2016. febr. 6. 21:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Igen. Ha még nem vagy annyira járatos akkor hasznos lehet. Begyorsul a zene vagy éppen elkezdődik ilyesmi, így biztosan tudod mikor basztál rá és futsz vagy mikor tudod felszedni. Van amikor épp nem figyelsz a bombára csak arra, hogy lelőd az enemyt. Hidd el hasznos tud az lenni.
2016. febr. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Sokat segitett, ez a valasz, kedves utolso.

Senki sem a toppon kezdi.

2016. febr. 7. 12:53
 13/17 A kérdező kommentje:
Azt h tudom beállítani?
2016. febr. 7. 12:54
 14/17 anonim ***** válasza:
Zene. A játéknak van alapból egy zenéje, de természetesen lehet pénzért úgynevezett zenekit-eket venni. De ez csak amolyan külső dolog, mint a skinek. Szóval mindegy, hogy az alap zene vagy bármilyen másik zene van bent, pl itt az egyik kedvenc zenekitem: [link] ha megnézed a leírást ott írja, hogy az adott dallam mikor hangzik el a játékban(pl a fómenüben vagy körök elején stb)te a Bomb 10 Sec Timert nézd az akkor megy, ha a bomba 10 másodperc múlva robban. Mindegyik zenében van ilyen. Annyi a titka csak, hogy be kell kapcsolnod a játékban a zenét! Nem kell hangosan, hogy halljad a trappolást és egyéb dolgot, annyira elég, hogy csak a háttérbe menjen.
2016. febr. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
2$? Ez a legolcsobb?
2016. febr. 7. 14:11
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen kell venned musickitet, a játék alap zenéje is tökéletesen megfelel a célnak. Csak akkor vegyél, ha nem tetszik az alap/kell egy hangulatos aláfestés. Amúgy ha akikkel MM-ezel, legyen az Enemy vagy barát, ha van musickitje ki tudod kölcsönözni (persze csak az adott MM idejére). A kis hangjegy ikon a nevek mellett ha megnyomod a TABot, rákattintasz és ott ki tudod kölcsönözni.
2016. febr. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Koszi, de meg is, mennyi a legolcsobb?
2016. febr. 7. 14:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!