Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan legyek jo jatekos CSGOban?

EasyCiS kérdése:

Hogyan legyek jo jatekos CSGOban?

Figyelt kérdés

Hali!

Nem reg kezdtem a csgo-t, de nem tudom, hogyan lehetnek jobb jatekos.

Van otlet? :)

Esetleg, valaki jonne, tanitani engem?

Fizetnek erte :D



2016. febr. 6. 21:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott hogy miért pont go? Egy vicc az egész, a mai világban, már takikusnak sem lehetne mondani. Amúgy youtuben vannak fent tanító videók, viszont ehhez csapatban kellene játszani, egy "taktikai" dolognak az lenne a lényege, mert a solo matchmaking egy nagy vicc.
2016. febr. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Érdemes csapatban játszani, barátokkal. Most erre a kérdésre nem tudom mit lehetne válaszolni :D Az a lényeg, hogy gyakorolj, játsz sokat mert anélkül ugye nem leszel eredményes. Tanulj meg sprayelni, ismerd meg a mapokat, figyelj a crosshair placementre, és a legfontosabb, hogy élvezd a játékot :)
2016. febr. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Először is, minek teszel be címkének ilyen ide nem tartozó gyökérségeket?


Gyakorlás, gyakorlás, gyakorlás. Többnyire ennyi, ha eleget játszol jön magától a dolog, rájössz erre-arra.


De ha te most akarsz silver 4 lenni silver 2 helyett, akkor talán tudom ajánlani, hogy:

-Ne guggolj és mozogj egyszerre, sőt eleve ne mozogj lövés közben! (kivéve P90 és Bizon)

-Próbálj odafigyelni a trapp-ra,

-Ne blockold a csapattársaid,

-Ne flasheld be őket.

-Csak akkor kezdj neki a meccsnek, ha be tudod fejezni, és nem küld le anyukád tejfölért az éjjel-nappaliba.


És még sorolhatnám. Ne terhére legyél a csapatnak, ha már hasznára nem vagy. Nem nagy gond ha nem nagyon ölsz, akkor dobj jó füst gránátot, plant-elj stb.


De ha jobban akarsz lőni, azon nem segíthet senki. Max annyit, hogy ha több fps-ed van akkor valamivel könnyebb lesz a játék. (100 fps azért minimum kéne)



De ha nagyon akarsz még tippeket, írhatsz privátot...

2016. febr. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Oke, koszonom a valaszt! :)

Csak azert felek, hogy lovom a kalat, de mi van, ha bedob silverbe? Az a baj, h mindenki a rangot nezi.. Ha silver vagy, akkor mar gci is

Olyan rossz ;(

2016. febr. 6. 22:19
 5/17 anonim ***** válasza:

Ez az ha silver vagy már nem is számítasz emberi lénynek...


Komolyan ilyen kocka idiótaságokat kik találnak ki? Mintha a CS rang lenne az új E-Penis meter...

2016. febr. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

akkor nagy ivben le kell tojni oket!

te most szorakozasbol akarsz jatszani vagy csak megfelelni par farokmeregeto pistikenek?

2016. febr. 7. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Igen, koszonom szepen valaszaitokat.

Meg, pl. ha szeretnek egy normalis klanba bekerulni, mindenhol csak leneznek, h milyen hulye vagyok, mert silver a rangom... Kicsit idegesito. Es sajnos sokszor belem is kotnek. Na de, elvezem a jatekot. :))

2016. febr. 7. 07:24
 8/17 anonim ***** válasza:

Figyelj a csapattársaidra. Mindig maradj higgadt soha ne izgulj vagy ragelj, mert nem megy valami. Ne kapkodj. Fegyverekkel sose lőj mozgás közben, kivéve persze a rusholós fegyverek (Tec 9, P90, PP Bizon). A nagyobb fegyverekkel (AK 47, M4) pötyögve lőj, 1-2 golyó, ez főleg nagyobb távolságra hasznos. Közelre se, mint az állat nyomd a gombot, először tapasztald ki egy falnál pl, hogy hogyan lő az adott puska és próbálj meg ellentartani.


És most Jöjjön a taktikai rész. Mindig infózz, ha latod/hallod, hogy valaki van ott szólj, mond, hogy merre mennek, hol a bomba stb. Ha 3 vannak ne infóud, hogy ALL MID, mert az fake infó, lehet valakit ezért épp hátba lőnek. Figyelj a hangokra. A bomba szedésnél is maradj higgadt. Külön tudom ajánlani a zené. Van egy 10 másodperces jelző, kit nélkül az után már nem tudod felszedni. A bomba rakásához 4 másodpercre van szükség, félszereséhez 5 vagy 10. Bevált módszer a fakelés amikor nem szeded fel Hanem csak úgy teszel. Így le tudod lőni az utolsó T játékost. Ugyanez fordítva Tben a fake plant.


Fontos, hogy ismerd az adott pályát, tudd a neveket, tudd, hogy honnan lőhetnek hátba stb. Tudd hova kell nézni.


Kezdetnek így Ennyi jutott az eszembe.

2016. febr. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Koszi. 10MP-s jelzo? :(:V)
2016. febr. 7. 09:20
 10/17 anonim ***** válasza:
#Szánalom. xD
2016. febr. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!