Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért tűnt el a honfoglalón a...

Miért tűnt el a honfoglalón a chat?

Figyelt kérdés
Egy héttel ezelőtt, amikor utoljára játszottam vele, még ott volt a főchat és játék közben is lehetett beszélgetni. Mi történt, törölték? És ha igen, miért?

2015. dec. 11. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert káromkodtál, fenyegetted a másikat.
2015. dec. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát én nem írtam semmi ilyesmit -.- Meg is néztem a szabályzatot: én NEM káromkodtam, fenyegettem, idegen nyelven sem írtam. De most már a szabályzatból is eltűnt az erre vonatkozó rész. Biztos, hogy nem tiltottak le.
2015. dec. 11. 20:13
 3/6 A kérdező kommentje:

Bocs, most már megtaláltam!

- sértő, trágár kifejezések használata;

- más játékosok sértegetése, becsmérlése;

- a hatályos jogszabályok megsértése, jogsértésre buzdítás;

- politikai, vallási, etnikai kérdések feszegetése;

- szexpartner-keresés, szexcsetre invitálás;

- zagyvaságok, értelmetlen betűhalmazok, ábrák (pl. hullám) beírása, szövegek ismételgetése (flood);

- nagybetűkkel történő írás (ez ugyanis az általánosan elfogadott chat-szabályok alapján kiabálásnak számít, továbbá igen zavaró lehet);

- az idegen nyelveken történő beszélgetés (mivel a többség nem ismeri az adott nyelvet, illetlenségnek számít);

- reklámozás, saját oldal hirdetése;

- szurkolás.

2015. dec. 11. 20:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyszerűen megszüntették ezt a funkciót. Hogy miért jó ez nekik, az lenne viszont az igazán érdekes kérdés.
2015. dec. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, mert biztos hogy nem a "stabil játékmenet" az igazi ok...
2015. dec. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
pff én is most látom, hogy eltűnt.... nem értem, ez mire jó
2016. jan. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!