Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy lehet honfoglalón letilta...

Hogy lehet honfoglalón letiltani valakit közös chat-ről?

Figyelt kérdés
Nem akkor mikor 3-an játszunk hanem onnan ahova mindenki beirogat.
2013. márc. 14. 03:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Úgy lehet,hogy rákattintasz annak a nevére,akit le akarsz tiltani,és akkor a saját ismertetőd helyett az ő ismertetője lesz ott,és a beszélhet opció helyett kiválasztod a némított opciót. DE ez úgy van,hogy csak te nem látod amiket írkál,a többi ember igen,(ha ők sem tiltják le),az illető továbbra is írhat. Teljes letiltást csak moderátor adhat. (az ő színük a zöld,és érdemes vigyázni velük,ha nem akarsz tiltást. pl.:káromkodás,'valaki priviii???',sokszor ismételt szöveg,stb)
2013. márc. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Azóta én is utána jártam a dolognak beszéltem két moderátorral és a válasz az hogy SEHOGY nem tudod tiltani a másikat közös chat-ről.

Csak a kettőtök közötti beszélgetést tudod tiltani.

Végül is te is ezt irtad úgyhogy a válasz hasznos:-)

2013. márc. 24. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!