Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fallout 3-ban Mr. Burke...

Fallout 3-ban Mr. Burke megölte Lucas Simms-et, ezután megöltem Mr. Burke-ot, ez baj? Megéri megmenteni Lucas-t?

Figyelt kérdés
jelenleg így mindkettőjük cuccait el tudtam venni, és Lucas házába is be tudtam menni és ott is találtam egy puskát, szóval ilyen szempontból nekem tökre megéri, főleg, mert eddig nem volt a baseball ütőn és egy késen kívül fegyverem, de már csináltam volna a küldetéseket, csak így esélytelennek láttam a velem ellentétben fegyverzett Raiderek ellen. viszont nem tudom hogy probléma-e hogy meghaltak, befolyásolja-e a későbbi játékot
2015. dec. 3. 12:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem szabad lebecsülni a Melee fegyvereket a Falloutban. Bár a lead pipe szerintem jobb, mint a baseball ütő és a kés. Egyébként kellett, hogy legyen nálad 10mm pisztoly még a Vaultból. Egyébként elég hamar lehet lőfegyvereket is összeszedni. A Super Duper Martnál mindig van egy kis lövöldözés és kis szerencsével odafelé menet is belefuthatsz random eventbe, amivel akár egész korrekt fegyvereket lehet szerezni. A játék elején inkább a lőszer lehet a probléma.


Egyébként nem "essential" karakterek. Ha meghal Burke, akkor talán nem tudod felrobbantani Megatont, ha meg meghal Lucas, legfeljebb majd a fia adja oda a Megatoni lakásod kulcsát.

2015. dec. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!