Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Mass Effect 2 végen Kelly-t...

A Mass Effect 2 végen Kelly-t hogy lehet megmenteni?

Figyelt kérdés
Olvastam egy oldalon, hogy a ME3-ban lehet vele találkozni, de nekem a ME2-végén a begyűjtők bázisán összeturmixolták egy kapszulában. (Rajta kívül minden fontosabb személy életben maradt.) Hogy lehet ezt megakadályozni?

2015. aug. 11. 17:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mikor elrabolják a legénységet, választhatsz, hogy rögtön utánuk mész, vagy előbb felkészülsz. Az előbbi esetben Kelly életben marad, és a Lilith nevű telepes nő hal meg.
2015. aug. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sejtettem, hogy így van, de ugye ez az elrablás akkor történik amikor a kaszás IFF-ért megyünk, ahol találkozunk Légióval. Miután visszaérünk a küldetésről a csapatot már elrabolták, de Légió még nem lojális. Tehát akkor ő hal meg a suicide mission ba?!
2015. aug. 11. 17:50
 3/9 A kérdező kommentje:
De lehet,hogy összekutyultam valamit a sorrendben. xD
2015. aug. 11. 18:00
 4/9 anonim ***** válasza:
32%
Légió... rákot lehet kapni ettől a magyarítástól. Amúgy egyből utánuk kell menni, és akkor még időben odaérsz mielőtt bedarálják.
2015. aug. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
#4: És a Rejtőző Fickó (Illusive Man) milyen? :)
2015. aug. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
22%
Ne. Kérlek ne. Ezzel túlléptél egy határt, és ezt egy olyan ember mondja, aki Jack-el jött össze a 2 végén.
2015. aug. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
60%

JACK jól vagy?:)

Amúgy a magyarosítás nagy gondokat okoz pl. nem tok importálni az egyből,és Légió a legion helyett,hát mondjuk ugyan az csak 'magyarosan'amúgy.Én Tali románcoltam.:D

2015. aug. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Unari ***** válasza:
100%

Mi a baj a Légióval. A Bibliából van a neve a Márk evangéliumából. Ezt el is mondja mikor nevet választ magának.


"Mert ezt mondja vala néki: Eredj ki, tisztátalan lélek, ez emberből.

És kérdezé tőle: Mi a neved? És felele az, mondván: Légió a nevem, mert sokan vagyunk"

Ez akármilyen nyelvre fordítva is Légió. A légiónak nincs szinonimája (legnagyobb katonai egység).

A legtalálóbb név az egész játékban. Mondj jobbat egy MI-nek.

2015. szept. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha még a kaszász IFF-ek telepítésének befejezése előtt felébreszted Légiót (futsz hozzá) akkor meg lehet az ő lojális küldetését is csinálni az öngyilkos küldetés előtt.
2017. máj. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!