Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » (SPOILER!?! ) Mass Effect...

(SPOILER!?! ) Mass Effect 3-ban, hogy lehet úgy megmenteni Cortezt (a siklópilótát), hogy nem jövök vele össze?

Figyelt kérdés

Férfi karakterrel játszom, és az ő "prioritása" hamar kiderül. Valahol azt olvastam, hogy példakép válaszokkal megoldható, ezzel viszont az a baj, hogy nem feltétlenül lehet tudni, hogy hol billen át a mérleg túlél/meghal és össze akar velem jönni/csak bizalmasnak tart.

(és persze, ha Kaidannel vagyok "Példakép" akkor is van egy félreérthető beszólása)



2015. aug. 20. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:
De legközelebb ha spoilereset írsz akkor úgy csináld hogy "SPOILER, Miért van ez a Mass Effectben?" vagy hasonlót, és ide írod le a többit, mert ez így semmit nem ér, hogy egy helyen van a spoiler tag meg maga a spoiler is. Pont most járok a játék vége felé basszus.
2015. aug. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
#2: Mindenki meghal és a szörnyek győznek.
2015. aug. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát lehet hogy neked úgy volt mert béna voltál, de nekem nem az lesz, a 6000 Galaxy pontommal :D
2015. aug. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!