Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Candy Crush Saga játék regiszt...

Candy Crush Saga játék regisztráció, pályák szintek megtartása alkalmazáson belül más eszközön lehetséges e?

Figyelt kérdés

Candy crush játékkal játszom az android telefonomon már sok szintet megcsináltam. Nem regisztráltam nem kapcsoltam össze a facebookkal. Kérdésem az lenne, ha pc-re win10-re letöltöm a játékot akkor hogyan tudnám ugyan arról a szintről folytatni ameddig a telefonon eljutottam?

Ugyanis az a tapasztalat, hogy elölről kell kezdeni... de ha készüléket váltok esetleg, akkor oda veszik az összes szint amit megcsináltam? Hogyan lehetne ezt elkerülni és több készüléken eszközön játszani?



2015. nov. 26. 15:54
 1/2 anonim válasza:

szia!

érdeklődnék, hogy kaptál e a kérdésedre érdemleges választ? nekem most ugyan ez a problémám. facbokkal nem vagyok regisztrálva, az új telefonomon, meg az első pályát indítja el. át tudom vinni a vágigjátszott pályáimat?

2016. okt. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Semmi előre lépés... sehonnan senki semmit nem tud segíteni.

Most két napja úgy jártam, hogy eltűnt az összes serkentőm, minden elveszett, teljesen lenullázódott. Továbbra sem vagyok regisztrálva, a szintek meg maradtak és ugyan azon android telefonon játszom.

2016. nov. 14. 12:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!