Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim, Massage to Whiterun bug?

Skyrim, Massage to Whiterun bug?

Figyelt kérdés
A játékom eleve tele van modolva de az összes bug fix meg patch fel van rakva még az unofficialok is. De a birodalmi küldetés sorozatnál botlottam bele egy bugba, Talius tábornok elmondja, hogy kéne egy ember akiben megbízik és elkéne vinni egy levelet (Massage to Whiterun)de amikor beszélnék vele sehol nem adja ki ezt a párbeszédet és nem tudom felvenni a küldetést. Valami megoldás létezik rá? Esetleg nem lehet átugrani a következő küldetésre? (Battle for Whiterun)

#Skyrim #bug #birodalom #Whiterun #skooma #arrowintheknee
2015. nov. 21. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem maszírozd őket, hanem vidd el az üzenetet!
2015. nov. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tök jó csak nem kapom meg a levelet meg a küldetést se.
2015. nov. 22. 22:36
 3/4 Kassash ***** válasza:
Nem tudom, nem játszottam még ezeket a küldiket mert nem épp izgatott, de egy tipp. Nem kell esetleg kicsit várni? Előszokott fordulni hogy várni kell egy kicsit. Legalább is pár küldinél előfordul.
2015. nov. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kassash ***** válasza:

Jah, másik.

Message to Whiterun és Tulius tábornok. :)

2015. nov. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!