Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim segítség? (többi lent)

Skyrim segítség? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Olyan problémáim adódtak hogy 1 birodalmi küldetés utánn (mikor a stormcloak hírvivőt kell elkapni) whiterun/fehérvága őrei folyamatosan megtámadnak amint csak meglátnak :( . Mitől lehet ez ? A küldetés előtt vettem el Lydia-t és akkor még minden rendben volt valamint más városokban semi probléma nincs velem. Tehát bug lehet ? Vagy mit tehetnék hogy újra megbékéljenek ?



2014. aug. 22. 20:25
 1/9 anonim ***** válasza:

Lehet hogy valaki látta amint megölted a futárt.

Vagy tettél olyan dolgot amire nem emlékszel, pl: megütöttél valakit, vagy thum használata közben bekerült valaki a "nyalábba", és az Whiterun felségterületéhez tartozik.

2014. aug. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
egy régebbi mentéstől próbáltam és azóta jó :) de azért köszönöm !
2014. aug. 23. 12:00
 3/9 A kérdező kommentje:
de ha már úgyis feltettem a kérdés segítség címmel akkor lenne még 1 kérdésem :) ha 1 ilyen "assassin" jellegű karaktert akarok csinálni ahhoz honnan tudod armort szerezni és milyen kell neki ? És perkeket mire rakjam inkánn a 2 közül : bűvőlés vagy kovácsolás ?
2014. aug. 23. 12:03
 4/9 anonim ***** válasza:

Assassin alatt nem tudom pontosan mit értesz. :D Van Assassin'S Creed mod, ha érdekel, de amúgy a Sötét Testvériségnél tudsz páncélt szerezni. Csuklya, hangtompítós cipő stb... Inkább a kobácsolásra érdemes tenni, mert könnyebb is fejleszteni, meg hasznosabb is. Az előző kérdésre pedig a válasz: Ha üldöznek az őrök, akkor 3 lehetőség van:

1. Kifizeted a bírságot.

2. Börtönbe mész, de akkor a skillekből veszítesz.

3. Megölöd az őröket.

A 3. jó móka, de egyes helyeken nem csak az őrök támadnak meg, hanem más NPC-k is, ami még gondot okozhat.

2014. aug. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Kovácsolás, nem kobácsolás. :)
2014. aug. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm :) úgy értem az assassint hogy orgyilkos, lopakodós,tolvaj kari :D ja és a 2. válaszodra pedig : nem lehetett semmit sem csinálni mert ahogy megláttak nem kérdeztek semmit csak jött rám mindenki
2014. aug. 23. 13:05
 7/9 A kérdező kommentje:
és milyen armor közepes vagy könnyűt húzzam ?
2014. aug. 23. 13:05
 8/9 anonim ***** válasza:
Könnyűt. Én úgy tudom, hogy a nehéz csörög és meghallják. De csináld meg a Tolvajok Céhe küldiket is, mert ott megtanulhatsz láthatatlanná válni! Ha meg rád megy minden őr, akkor sebezd meg, aztán tedd el a fegyvert. Ha ez nem jön be, próbáld mégegyszer! Egyszer csak sikerül. :D
2014. aug. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
jó, írtam ezz a problémám már megoldódott
2014. aug. 23. 15:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!