Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mik ezek a bugok a Skyrimban?

Mik ezek a bugok a Skyrimban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!

Mi lehet az oka annak, hogy a fedezd fel a bárdok egyeteme küldetést csináltam.

Elmentem a bárdokhoz,már nálam volt a vers,amit meg kellet szerezni,mert a játé közben megtaláltam.

Elmentünk felolvastuk a Nő jarl-nak.

Engedélyezte az ünnep lebonyolítását.

Az ünnepen felgyújtatták a szalmabábut és azt mondták már én is bárd vagyok.

Eddig ok,de a küldetések között ott maradt,hogy fedezzem fel bárdok egyetemét és a jel ott van az ember feje felett, akinek a verset segítettem kiegészíteni.

De hiába beszélek vele, már nincs mit kérdezni és ő sem mond semmit.

Mi lehet ez? Nem találtam bards college bugfixet (ha van ilyen egyáltalán)

És még egy küldetés is a naplómban maradt és a jel is ott van,ahol egy kiáltást kellett megszereznem, ahová a szürkeszakálluak küldtek. (archwind pointnál).

Mik ezek a bugok nálam?

Tudtok rá valami gyógymódot?

A magyarítás fent van és vele együtt települt az unofficial patch,de nem a legfrissebb.

Nem tudom......

Köszi!!



2014. aug. 21. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak akkor tudod megoldani, ha PC-n játszol.

Megnyitod a konzolt, és manuálisan átírod a küldetés állapotát a kezdetéről úgy, hogy be legyen fejezve.


www.uesp.net

Ezen az oldalon tökéletesen le van írva a konzol használata, és a szükséges adatokat is meg tudod itt találni, ha rákeresel a kérdéses küldetésre.

2014. aug. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!
2014. aug. 22. 06:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!