Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit csináljak hogy az LA...

Messi13 kérdése:

Mit csináljak hogy az LA Noire elinduljon? (több lent)

Figyelt kérdés
Letöltöttem, el is indult, először valamit patch updatet kér, aztán meg ezt a social klubbos cuccot, fel is regisztrálo rá, azt mikor viszamegyek a játékba beírom a cuccost, erre kííirja hogy nem talál ilyen accountot, komolyan nem értem miért kell így túl bonyolítani némely játékot, szóval ha valaki tudna valami megoldást, annak megköszöném....

2015. nov. 12. 19:35
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, ha valaki ellop egy játékot (vagy valamit); az pedig egy másik dolog, ha ezt még világgá is kürtöli, "hehe, én elvből lopok, mert megtehetem!"


A legtöbb tolvajban van annyi szégyenérzet, hogy csendben meghúzza magát.


Tudod, ez olyan, mint ahogy pl. sok ember belehugyoz az úszómedencébe, de akiben még maradt egy kis emberi érték, ezt nem az ugródeszkáról, letolt nadrággal teszi. (Ha pedig igen, akkor számítson rá, hogy nem nézik jó szemmel.)

2015. nov. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Nem körtültem semmit világga, csak leírtam hogy letöltöttem, és utána már úgy vagyok kezelve mint egy tolvaj, de igazából nem érdekel mások véleménye, mert te is töltöttél már le gondolom filmet, vagy valamilyen programot a netről, vagy esetleg zenéket, albumokat, nem kell itt játszani a szent kisgyereket.... és jó lenne már ha felfognátok hogy ami a neten fent van, az nem lopás, bár beszélhettek itt órákon át, de ti úgysem fogjátok megérteni.... a lopás az ha bemegyek egy boltba, és elveszek egy csokit, amiért aztán nem fizettek.... az már nem lopás ha az egyik boltban ezt a csokit odaadnák neked ingyen, míg a másikban fizetned kellene érte..... egyszerű logika, miért fizetnél olyanért, amit ingyen is megkaphatsz, de ha ez egyeseknek nem tetszik, hát ez van.... akkor menjen ki az utcára és tűntesen a letöltések, meg a -tolvajok- ellen.....
2015. nov. 20. 15:26
 23/25 anonim válasza:
Hogy sikerült megoldani?
2017. jan. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Elmondom neked, a letöltésért is lecsukhatnak.. Az is lopának számít. Ugyan az, mint ha a boltból lopnád el, mert semmit nem fizetsz érte.. Sok sikert, először kicsi dologgal kezded, aztán jön a többi.. És én még SOHA nem töltöttem le semmit. Van bennem gerinc, hogy ami nem az enyém, azt nem lopom el, hanem kifizetem... Ha meg 3 évig gyűjtöttél egy gépre, akkor erre a játékra is tudtál volna.. Amúgysem drága már.
2017. febr. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
A lopás 50.000 Ft-ig szabálysértés. Tehát a letöltögetés is annak számít, hiába mentegeted magadat azzal, hogy nincs pénzed rá.. Ha sok játékot töltesz le, ami meghaladja az 50.000 Ft-ot, és észteveszik, akkor bűncselekményt követsz el!
2018. okt. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!