Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit csináljak hogy az LA...

Messi13 kérdése:

Mit csináljak hogy az LA Noire elinduljon? (több lent)

Figyelt kérdés
Letöltöttem, el is indult, először valamit patch updatet kér, aztán meg ezt a social klubbos cuccot, fel is regisztrálo rá, azt mikor viszamegyek a játékba beírom a cuccost, erre kííirja hogy nem talál ilyen accountot, komolyan nem értem miért kell így túl bonyolítani némely játékot, szóval ha valaki tudna valami megoldást, annak megköszöném....

2015. nov. 12. 19:35
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

# 10

Minden luxus cikk ami nem elengethetelen az élethez!

Igen a tolvajok mit te is azok is így gondolkoznak neki nincs pénze telefonra ezért elopja másét, mond el a tolvaj kollegáidnak is ha a rendőrök rajtakapják valami lopáson mondják azt hogy "de nekem jelenleg ilyenre nincs pénzem"

Szóval te ha valamit akarsz és nincs rá pénzed akkor elopod! Gratulálok szép emebre vagy!

2015. nov. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
ami az interneten fent van, az nem lopás, és kösz a dícséretett :).... ja de légyszi még a több millió embernek is mond el ezekett, akik úgyanúgy töltenek le játékot, meg ha ennyire nem tetszik, menj el a rendőrséghez, és jelentsd be hogy játékokat töltenek le az embernek, úgy kifognak röhögni mint a sicc....
2015. nov. 15. 18:23
 13/25 anonim ***** válasza:
0%
B***meg egy kib***ott játék miatt nehogy már meglincseljétek. Mintha az eddig kommentelők közül még senki nem töltött volna le semmit. Mert ha egy filmet töltesz le az ncore-ról akkor is egy ugyanolyan „szemét tolvaj” leszel mint ő.(az első kommentelő vagyok)
2015. nov. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Erről beszélek, mostanában sokaknál nagyon beidegződött hogy aki letöltött valamit, az lopó.... nem tudom hogy honann terjedt el ennyire, de azért ez már elég gáz, hogy egyesek már tényleges tolvajnak tartanak, mert letöltesz valamit a internetről..... ez kb olyan hogy valaki felteszi a netre a játék fájljait, te meg azt leszeded.... mert akkor ilyen alapon, az is lopás már, ha az egyik haverodtól elkéred a játékot, mert kb az internet is így működik, de érdekes mód, azókat nem hívják lopóknak, meg ez a kalózkodás is, a kalózkodás eredetileg az volt hogy a moziban felvettek egy filmet, és azt árulták saját célra, na az lopás, és büntetendő..... és az is ha amit letöltesz, árulod, az lopás igen, de ez nem.... innentől ezt a témát le is zártam....
2015. nov. 16. 05:30
 15/25 anonim ***** válasza:

Nem tudom te mit éreznél ha egy vagy több évig dolgoznál egy játék fejlesztésén és csak úgy ingyen letöltögetnék!

MI az hogy "lopó"???Max olyan van hogy lopás meg tolvaj aki elköveti a lopást!

"B***meg egy kib***ott játék miatt nehogy már meglincseljétek."

Ez nem így megy!Ha valami pénzbe kerül és te illegális módon szerzed meg "ingyen" akkor az lopás bármi legyen az!

" az is lopás már, ha az egyik haverodtól elkéred a játékot"

Az megint más kategória!Az a ő tulajdona amit kölcsöadhat és azt nem lehet "megsokszorosítani" azzal hogy letöltögetik!

2015. nov. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
De ezek után hogy itt kiosztasz mindenkit, nagyon remélem hogy te semmit nem töltesz le a netről, semmilyen programot, semmilyen zenét, semmilyen filmet, semmilyen játékot, semmilyen videót, sőt még képet sem, mert az is más tulajdona, sőt remélem a háttérképeidért is fizettél.... és de, ha a haverodtól kérsz el valamit, az a te szabályaid szerint, az is lopásnak minősül..... mert lehet hogy aki épp felrakta a netre a játékfájljait, az a haverom, és ő meg azt mondta hogy nyugodtan letölthettem, ergo ideadta.... de már nagyon komplikálom a dolgot, de nem értem miért, hisz neked az is lopás ha a szomszéd udvarából, elveszek egy fűcsomót.... szóval hagylak téged, a netről azt szed le az ember amit akar, ha csak saját célra használja.... ezt jól jegyezd meg, mielőtt nekiállsz játszani a becsületes, jó fiút, aki soha semmit nem töltött le, és mindenért fizetett.... na mostmár tényleg befejeztem mert ennek semmi értelme.... u.i.: de megne tudjam hogy bármit is letöltöttél :D, mert hívom az fbi-t :D
2015. nov. 16. 23:58
 17/25 anonim ***** válasza:

# 16

Az a "mindenki" kemény két ember, te meg a másik kalozkodó!

2015. nov. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

# 16

" sőt remélem a háttérképeidért is fizettél"

Ismered a free licens fogalmát?

"mert lehet hogy aki épp felrakta a netre a játékfájljait, az a haverom"

Ez hogy jön ide ez tök független ha te jogtiszta játékával játszol :D

És a fűcsomó nem kerül pénzbe de mondjuk ha már a fűnyíróját lopnád el akkor az lopás!

2015. nov. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%
Most, hogy már ügyvédek is kommentálnak ide le is zárhatnánk a vitát. Itt helyben szopom le magam ha életedben nem töltöttél még le semmit.
2015. nov. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Akkor tudod mit, egy szemét kalóz vagyok, amit megszerezhetek ingyen, azért nem fogok fizetni... ha nekem az egyik ember ingyen odaadna egy pl. plazma tv-t, a másik meg elkérne érte 100ezer forintot, szerintem evidens melyiket választanám... ha ettől lopó,tolvaj, meg minden bisz basz leszek, ám legyen.... legalább az nyugtat hogy a világ több mint fele szintén tolvaj, lopó, kalóz :D.... és mégvalami, mivan ha kiadok több tízezer forintot egy játékért aztán el sem indul, na akkor mivan? így meg leszedem ha indul indul, ha nem nem, semmi veszteség.... ez van, a mai világban nincs mindenkinek, mindenre pénze, ez nem szegénység, meg mit tudom én, csak simán amit megkaphatsz ingyen, azért sokan nem fizetnek, mert vannak fontosabb dolgok is az életben, akinek meg van pénze rá az úgyis megveszi.... ennyi az egész.... tiszteletel Jack Sparrow kapitány
2015. nov. 17. 19:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!