Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit csináljak hogy az LA...

Messi13 kérdése:

Mit csináljak hogy az LA Noire elinduljon? (több lent)

Figyelt kérdés
Letöltöttem, el is indult, először valamit patch updatet kér, aztán meg ezt a social klubbos cuccot, fel is regisztrálo rá, azt mikor viszamegyek a játékba beírom a cuccost, erre kííirja hogy nem talál ilyen accountot, komolyan nem értem miért kell így túl bonyolítani némely játékot, szóval ha valaki tudna valami megoldást, annak megköszöném....

2015. nov. 12. 19:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Szerintem nem Crack-elted. Vagy hozzál létre egy offline profilt a Social-hoz.
2015. nov. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
39%
Azért bonyolítják így túl hogy az ilyen leöltögető huszárok ne tudják elindítani!
2015. nov. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
csak tudod, vannak olyanok akiknek nincs minden zsebbükbe több tízezer forint, erre a mostani gépemre is már 3 éve gyűjtök... de azért kösz a választ :)... és az elsőnek is, hogy próbált segíteni, de hála istennek sikerült megoldani a problémát, nem vettem észre hogy a social klubbot lehet skippelni, és már megy is a játék, és a magyarosítást is sikeresen felrakta....
2015. nov. 12. 20:01
 4/25 anonim ***** válasza:

azt hiszem 1500 forintert mar meg lehet kapni, tehat ne gyere ezzel a kis csicska szoveggel, hogy "jaj en szegeny vagyok tehat jogom van lopni"...


remelem egy nap bortonben fogsz rohadni... tudod, ki ma ellop egy szeget...

2015. nov. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

"komolyan nem értem miért kell így túl bonyolítani némely játékot"


Hát pont az ilyenek miatt, mint te!


Szerintem pereld be a készítőket rasszizmusért!

2015. nov. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

# 3

ja és ha neked nincs pénzed Ferrarira akkor ellpodo és azzal takorózólé hogy de hát nekem nincs erre pénzem?!

2015. nov. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Szerintem itt sokan eltértek a kérdéstől. Nem fog ferrarit lopni azért, mert torrentről szedett egy játékot. Illegális, de ha ilyen becsületes vagy akkor mondd, hogy te még nem használtál torrentet. Napi 10 ilyen kérdés látok legalább. Egyébként a gond már megoldódott mint írta.
2015. nov. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Igen holnap az lesz az első dolgom hogy ferrarit lopjak, meg betörjek egy bankba, istenem.... és nem, nem jövök hogy jaj szegény vagyok, nincs pénzem játékra dumámal, de vannak fontosabb dolgok is, amikre szeretném költeni, azt a kis spórolt pénzem amim van, pl cipő,ruha, de gondolom egyesek, vannak olyan helyzetbe hogy mindent megkapnak anyucitól, meg apucitól, hát én nem vagyok sajna ilyen helyzetbe, és bocs hogy ha 3 éve gyüjtöttem erre a gépre, hogy ilyen játékokkal játszhassak, és letöltöm őket, ezek szerint a játékos világ több mint fele, egy lopó, mert gondolom te sem veszel meg minden zenét az itunos-ról, vagy minden filmet amit megakarsz nézni, azért elmész a moziba.... és én kérek elnézést hogy volt pofám feltenni egy ilyen kérdést, de gondolom ha azt írom hogy megvettem, rögtön jöttek volna segíteni, de mivel egy lopó vagyok, ugye.... én kérek mégegyszer elnézést, akik pedig normálisan próbáltak segíteni, azoknak köszönöm...
2015. nov. 13. 17:46
 9/25 anonim ***** válasza:
46%

# 8

Szóval te úgy gondolod hogy neked valami luxus cikkre nincs pénzed akkor te azt elopod mert "neked az jár" ?

2015. nov. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Az LA Noire, vagy a Tomb Raider, esetleg Thief, Hitman, FIFA, Fallout, és még sorolhatnám, mióta tartozik a luxus cukk kategóriába, és azt se értem hogy ezt miből következtetted ki, ami az interneten fent van, azt miért nem tölthetem le, és miért adjak ki olyanért pénzt, amit ingyen is megszerezhetek, tőlem lehetek lopó, csaló, meg minden bisz basz, de én attól még lefogok tölteni játékokat, és hatalmas bűnöző leszek, fent leszek az interpol listáján, mint legkeresetebb ember :D .... istenem, akinek van pénze 200-300 játékra hogy megvegye, akkor hajrá, de nekem jelenleg ilyenre nincs, de attól még nem leszek lopó, mert letöltök valamit.... remélem így már világos, de ha nem.... az nem az én bajom, és én innentől be is fejeztem ezt.... a további szép napot...
2015. nov. 14. 20:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!