Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fallout 4 után hány bőrt...

Fallout 4 után hány bőrt lehet még lehúzni a poszt-apokaliptikus világról?

Figyelt kérdés
Pl. A Fallout 5 mennyi újdonságot hoz majd ? Nem lesz unalmas?

2015. nov. 9. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért nem várod ki, hogy a 4 milyen lesz?
2015. nov. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mármint érted, GTA 5 (úgy hogy volt jó pár számozatlan rész is)...
2015. nov. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyira azért nem dúskál a piac a poszt-apokaliptikus játékokban, a Fallout pedig pont nem az a sorozat, ahol lehúzós DLC-kkel próbálnák ellensúlyozni a nem létező tartalmat. Sőt, a korábbi részek alapján egy-egy DLC-től több tartalom várható, mint egy teljes CoD single mód. Így belegondolva a Fallout játékokban egy lyuknak a földben gazdagabb története van, mint sok komplett játéknak.
2015. nov. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ráadásul abba gondolj bele, hogy pl. fantasy műfajú játék mennyi van. Na ugye. Kismillió.
2015. nov. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A STALKER, a RAGE, a Wasteland 2, METRO 2033 és a Mad Max is poszt-apokaliptikus világban játszódott, de nem sokban hasonlítottak egymásra.
2015. nov. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

De a Falloutban legalább tartalmat kapsz a pénzedért. Csatlakozom az előttem szólóhoz. Nézd meg csak a Fallout 3 DLC-it. Csak maga a Broken Steel nagyobb sztorival bír és tartalmasabb mint az Unreal Tournament széria tokkal-vonóval, pedig oda is beleerőltetnek valami történetfélét. Mégis mennyi bőrt le lehet húzni a semmilyen FPS lövöldözős játékokról. Vagy mindenki nagy kedvence a CS:GO


Lesznek pl Harry Potter előzményfilmek is. Nemrég jelentették be. Na a Harry Poterről mennyi bőrt le lehet még húzni. Vagy a Marvel képregényhősökről. A Fallout legalább ad valami az idődért. És ahogy néztem az új Fallout tartalmasnak néz ki. Az open world játékoknak eleve annak kell lenniük.


A poszt apokaliptikus világ, legyen akár játék, könyv, film az amíg világ a világ pompás fejős tehén lesz.

2015. nov. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Megértem a kérdést végülis, mert maga a világ adott, tehát sok újat nem fog mutatni a nukleáris háború utáni világ.


De, az tény és való, hogy még mindig eléggé érintetlen a téma, nem úgy, mint pl. a második világháború. Sok még a kiaknázatlan terület benne.


Pl. eltudnék képzelni egy kevert játékot, Mad Max autózós dolgai vegyítve a Fallout komoly és részletes történetével, világával.


De a kérdésre válaszolva, nem lesz unalmas, mert aki szereti a témát, annak úgyis be fog jönni. Aki szereti a második világháborút, annak mindegy, hogy hanyadik játékban harcol Normandiában, ugyanúgy élvezni fogja, mint pl. anno a MOHAA-ban.

2015. nov. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy kezemen megtudnám számolni hány jó poszt-apokaliptikus játék van, jelenleg csak a Fallout 4-et, a Mad Max-et, és amennyit eddig láttam belőle a The Division-t tudnám felsorolni mint jó világvégés játék. Mivel én imádom az ilyen fajta játékokat, ahogy az előttem lévő válaszoló is mondta, mindegy hány van belőle (kis túlzással persze) mind tetszeni fog.
2015. nov. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!