Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok olyan számítógépes...

Tudtok olyan számítógépes játékokat, amik poszt-apokaliptikus világban játszódnak? Pl. Metro 2033, Last Light

Figyelt kérdés
2014. ápr. 9. 21:35
 1/7 anonim válasza:
Half Life 2 <3
2014. ápr. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

UI.

A Metro2033 sajnos sehol sincs azokhoz képest amiket linkeltem.(nem rosszból mondom)

Viszont vigyázat, mert ezek a játékok komoly függőséget okozhatnak, mint nálam a Fallout 3 GOTY (majdnem 2 évig ki sem vettem a konzolból, és több mint 2500 órát toltam vele).

2014. ápr. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,a Fallout 3 tényleg nagyon jó,sokáig én is játszottam vele
2014. ápr. 10. 19:04
 5/7 anonim válasza:

Nekem az F3 goty fanatikusságot okozott :D

Saját pipboy készül épp, jelenleg a tokozást fogom kiforgácsolni aluból, ha lesz kis időm :) Gondolhatjátok. Amikor megkaptam páromtól még nem tudta mi vár rá = 6 hétig enni, aludni se nagyon, sok szabit vettem ki. Az a 2500 óra szerintem alsó hangon nekem is megvan.

A komplett GNR zenei anyag CD -re iródott, és a kocsiban is hallgattam az F3 GNR zenéit :D Súlyos eset vagyok :D


A fertőzést most a new vegas ultimate fokozza. Amennyire nem tetszett annyira kezdek rákattanni :D Főleg a hardcore mód miatt iszonyat komplex lett, és életszerű. Ritkán bosszantó egyébként, de érdemes bekapcsolni.


Annó a fallout 1-2 már némileg felspannolt, de az még nem lett kedvencem. (FPS rajongó vagyok) A stalker COP si nagyon bejött, de az F3, és NW-hoz képest egyszerű mint a faék ,de jó a hangulata.

Metro last light nálam bekerült a klasszikusok közé :) Értsd: évente egyszer tuti bekerül a konzolba :)


Poszt apokaliptikus közé sorolom a Gears Of Wart is, az is évente egyszer "végigjátszódik", tehát van egy évenete esedékes GOW maratonom :D

A Rage is poszt apokaliptikus világ, fantasztikus grafika, de a fallout után nekem az open world default opció, szóva l a rage nekem nem jött be.

2014. ápr. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor megnyugodtam, hogy nem csak nálam alakult ki a függőség. (nem rosszból mondom)

Eddig kb.4300 mentésem van a játékban.

Bátran állítom, hogy az évtized játéka, már nagyon várom a Fallout4-et remélem nemsokára hallunk róla.:)

2014. ápr. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Dettó. :))))

Most new vegas és hétvégén végig ez lesz a program. Jó dolog a hátamra kapni a puskámat, és kolbászolni a senkiföldjén, vagy elugrani zion-ba :)

2014. ápr. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!