Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha egy játék lassú, azt mi...

Ha egy játék lassú, azt mi okozhatja?

Figyelt kérdés
Átlagban 30 fps-el nyomja a játékok egy részét a gépem, de csak az újabbakkal vannak ilyen gondok, a régiek normálisan működnek valamint a kisebb méretűek, de ez természetes. Először a ram kevésségére tippeltem, de nem szokta kihasználni a teljes memóriát vagy akkor is lehetséges? Akkor vagy a videókártya vagy a processzor nem elég erős?

2015. nov. 5. 21:27
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Öcsém, és jó lett. Kipróbáltam az Alt+Entert és bejött már majdnem elfogadható a játék tippem szerit olyan 50-60 közötti bár többnyire 50 de ez még mindig jobb, mint ami eddig volt, viszont nekem teljes képernyősbe vágta, ami abból a szempontból nem rossz, hogy kicsi a monitorom, de akkor azt kell lecserélni. Már úgyis régi szegényke. Azt hiszem meg van a hétvégi elfoglaltságom. :)

Azért majd kicsit még felturbózom a gépemet, azzal már nem lesz gondom.

Nos, pár óra alatt megoldottam veled a problémát, amivel már augusztus óta szenvedek. Nagyon szépen köszönöm. Bár nem tudom szavakkal kifejezni a hálámat, tényleg nagyon imádom ezt a játék sorozatot. De az a rém hír bizonyosodott be, hogy már a fő szál játéka is 3d-s, szóval nagyon viszolygok tőle, nekem úgy tetszett ahogy eddig is volt meg még jó pár emberkének. Hát ez van, mindenesetre az eddigi legutolsót is sikerült működtetni, így teljes a készletem. Nagyon boldog vagyok! Köszönöm a segítséget.

2015. nov. 5. 23:19
 12/12 anonim ***** válasza:
Örülök neki, nincs mit! ;)
2015. nov. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!