Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen videojátékot vegyek neki?

Milyen videojátékot vegyek neki?

Figyelt kérdés
A barátom az alábbi játékokkal játszik: Far Cry 4, Call of Duty ghosts, Minecraft, Turning Point! Tudtok valami hasonló játékot ajánlani mint ezek? Előre is köszi!

2015. szept. 15. 09:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Heló!


Ezt így nehéz megmondani. Mert nyilván ha CoD-ozik, akkor azért játszi kvele, mert nem akar a Battlefield-el - például.

Szeritnem ügyesen kérdezgess rá. Például "Te mért CoD-ozol, és nem Battlefield? Állítólag az jobb. Vagy az szeirnted béna?", és hasonlók.

De ami szóba jöhet: Battlefield sorozat újabb részei, Counter-Strike Global offensive, Dead Island: Riptide, Crysis 3, Tomb Raider, Dishonored, State of Decay, S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - változatosság nem árt, ezek közül nem egy kiváló játék.

2015. szept. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Volt egy Operation Flashpoint: Red River nevű játék, én imádtam, bár elég régi, és lehet, hogy a srác már játszotta is.
2015. szept. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha még nincs meg neki, akkor a Far Cry 3, de szerintem tetszene neki, egy csomó FPS: Bioshock 1-2-Infinite, Metro 2033-Last Light, vagy mondjuk CoD Advanced Warfare. Ha a Minecraft bejött neki, lehet a Terraria is tetszene neki, olyan mint az MC csak 2D-be. Ha szereti a zombis cuccokat, akkor Dead Island is jöhet.
2015. szept. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ, sokat segítettetek! :)
2015. szept. 16. 16:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!