Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehet ennyi fps-em CS...

Hogy lehet ennyi fps-em CS GO-ban?

Figyelt kérdés
Gt630-as (Nvidia 2 gb) videókártyám van és valamiért ilyen 45-60 fps-em van a játékban :/ (low grafikán) + ha belenézek pl. a smoke-ba (füstbe) akkor lemegy ilyen 20 fps-re. Ez mitől lehet ? Fent van a driver is , ki is takarítottam (működik is ). És még annyit hogy a szomszéd haveromnak pedig nincs videokártyája csak integrált 1gb-os pontosan nem tudom milyen , és neki is kb. ugyan ennyi fps e van. Ez lehetséges ? :D

2015. szept. 6. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyan olyan kártyám van de nekem tökéletesen mennek a mai játékok amik viszik a kártyát mediumon vagy néhol high-on. Nem lehet, hogy kevés a rammod ? :D
2015. szept. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

cs:go lowon 90%ban processzort használ. Ha az régi, gyenge, akkor semmit nem érsz a vga-dal.

A másik a ram, 4 gb alatt simán szaggathat.

2015. szept. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
aha értem köszi a válaszokat ! :)
2015. szept. 7. 15:22
 4/4 anonim válasza:
1 az a vga hulladék, 2 a csgo processzor igényes nem vga. 3 nagyon érzékeny arra milyen oprendszered van illetve hogy van karbantartva.120 fps illetve affelett min 4 magos phenom vagy erős i3. Ha engem kérdezel 6 mag win7 64 bit min 4 gb ram.
2015. szept. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!