Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az Agar. Io játékosai miért...

Az Agar. Io játékosai miért olyan bunkók?

Figyelt kérdés

Mintha a magyar közutakat látnám, majdnem az összes játékos úgy viselkedik, mint egy ostoba, béna, agresszív kezdő jogosítványos. Egyszerűen pofátlan, amit művelnek.


-rámtapadva üldöznek, pedig a büdös életben nem fog utolérni, s ezt ő is tudja

-ketten összeállnak, majd learatják az egész pályát

-pontosan látszik, hogyha felfal, beledöglik ő is, de csak azért is


A leginkább idegesítő jelenség az, ahogyan csapatokat alkotnak, melyeket aztán nem lehet legyőzni. Van külön "Teams" mód, miért engedik ezt FFA-ben?



2015. aug. 20. 03:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én csak azt utálom, mikor valakinek nyomot W-t, erre ő Space-el válaszol...
2015. aug. 21. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%

igenytelen jatekhoz

igenytelen jatekosok .....

2015. aug. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
70%
Én is rohadtul utálom már, hogy még 1 kis 100 pontos sejtre is ráosztódik a top1-2 ből álló csapat, és folyamatosan bezabálnak, meg kisebb sejtet úgy teszi, mint ha üldözné, én meg körbefogom a másik oldalról és átadja neki a súlyt és befal, szóval teljesen együttérzek veled. Én ritkán tudok csak topban lenni, ezek miatt, régen nem volt így, dehát alapszíbály, már, hogy minden játékot elcsesznek.
2015. aug. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:

Az FFA (Free for all) szabad játék mód tehát nincsenek szabályok. Rá lehet keresni Googleban : "a fight, argument, or contest open to everyone and usu. without rules." -> harc, vita, vagy verseny amiben bárki részt vehet és általában szabályok nélküli. Agar io sem ír ki szabályokat FFA-ra vonatkozóan tehát lehet teamelni azaz csapatot alkotni(sajnos, engem is irritál)

A megoldás egy Deathmatch játékmód bevezetése lenne ahol szabály lenne hogy mindenki csak egyedül lehet de egy ilyen játéknál ez kivitelezhetetlen adminok nélkül mivel meg kell hogy tudd enni az ellenfelet és igy már a csapat létrehozásának feltétele is megvan. Az adminság kialakítása is necces és amilyen sok szerver van rengeteg kéne és ha úgy nézzük ez is munka, ki fpgja őket ezért fizetni? Senki. Sajnos be kell érzni ezzel ami van

2015. aug. 24. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én is úgy utálom, amikor egyszerűen nem lehet felmászni még tizedik helyre sem, a "teamek" miatt. Egyszer csak feltűnik a képernyő sarkában, mert épp osztódott, azt még vagy háromszor osztódik, nincs idő elmenekülni sem. Aztán teletömi a társát, és kezdődik elölről. Ez szerintem nem fair. :(
2015. aug. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én azt szoktam csinálni, összeállot egy W=team nevű játékossal, aztán elárulom. Ettől kezdve már könnyű egyedül tartani a csúcsot. :D
2015. aug. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
100%

Ez a játék az életről szól, a nagyobb, ügyesebb megeszi a másikat, ez történik az elővilág nagy részében. Kamikaze akciót nem igen láttam, valószínű, hogy csak kezdők bénázása az egész.


A csapatmunka pedig nagyon okos húzás, az evolúció kezdetén is azok a sejtek voltak sikeresek, amelyek együtt tudtak maradni, és úgy érvényesültek.


Ha annyira zavarnak a csapatok, akkor te is alkoss egyet valakivel, és úgy már egész könnyen bekerülsz a topba.


Én direkt kiírom a nevem mellé, hogy NO TEAM, mert szeretem a kihívásokat, és jól is játszok, ezért mindig egyedül játszok, bár néhányan így is szövetkezni akarnak velem. Nekem külön perverzitásom a csapatok legyőzése, bár nem könnyű feladat, az tény. :)

2015. aug. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
52%
Én is rühellem hogy ott van a team szerver, ami nevéből adódóan team játékmenetre van kitalálva, és nem ott játszák sokan csapatban, hanem a normál szerveren! Ezért van külön team szerver! De a bunkók inkább bejönnek a síma szerverre, mert ott egyedül játszó játékosokat tudják szívatni, akiknek nincs lehetőségük csapatban játszani! Én is van hogy kicsit beugrok, de azt a kis időt is tönkre vágják az egyedül játszani nem tudó játékosok, a team se biztos hogy menne nekik, mert lehet hogy igazi csapat játékra már képtelenek! Én sem tartom korrekt dolognak, mive van team szerver ilyen célra!
2015. szept. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!