Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az Agar. Io játékosai miért...

Az Agar. Io játékosai miért olyan bunkók?

Figyelt kérdés

Mintha a magyar közutakat látnám, majdnem az összes játékos úgy viselkedik, mint egy ostoba, béna, agresszív kezdő jogosítványos. Egyszerűen pofátlan, amit művelnek.


-rámtapadva üldöznek, pedig a büdös életben nem fog utolérni, s ezt ő is tudja

-ketten összeállnak, majd learatják az egész pályát

-pontosan látszik, hogyha felfal, beledöglik ő is, de csak azért is


A leginkább idegesítő jelenség az, ahogyan csapatokat alkotnak, melyeket aztán nem lehet legyőzni. Van külön "Teams" mód, miért engedik ezt FFA-ben?



2015. aug. 20. 03:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%

Miért lennének bunkók?

Csupán növekedni akarnak, s ehhez minden alattomos stratégiát képesek felhasználni! Ez kőkemény stratégia! A gyengébb elhullik!

2015. aug. 20. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Pont a letisztult stratégia miatt olyan addiktív. Lehetne tisztábban is játszani, mindezek nélkül sikerült (igaz, csak egyszer) fél óra-húsz percen át tartani az első helyet.
2015. aug. 20. 04:38
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem könnyű felállítani etikett szabályokat olyan játékban, ahol az a cél, hogy minél önzőbb legyél, és felkajálj mindenki mást :D


Van olyan beállítás, ahol te is tudsz csapattal játszani, hogyha nagyon irritálnak az egyéni játékosok, akkor próbálkozz azzal...

2015. aug. 20. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
66%
Mintha arra panaszkodnál, hogy egy FPS-ben az ellenfelek összefognak ellened, hogy lelőhessenek...
2015. aug. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
63%

Kérdem én:

-a céltalan üldözés bunkóság?

-a csapatmunka bunkóság?

-a kamikaze hadművelet bunkóság?

2015. aug. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%
Amúgy jah, azoktól az emberektől én is agyfaxt kapok, akik kamikaze módon nekem rontanak, és pontosan látszik, hogy mindketten meg fogunk halni, de csak azért is csinálja... inkább ő is elölről kezdi, csak hogy nekem rossz legyen.
2015. aug. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Igazán lehetne egy "No teams" vagy hasonló játékmód, nem csak én örülnék neki. Úgy, hogy automatikusan letarolják az egész játékteret, esélyt sem hagyva, igenis bunkóság. Amit pedig az utolsó válaszoló is ír, hát igen.
2015. aug. 20. 11:52
 8/18 anonim ***** válasza:
28%
#7: Ez egy kompetitív játék. AZ A LÉNYEGE, hogy ne hagyj esélyt a többieknek. Ha ezt nem tudod elfogadni, ez nem a te játékod. Az általad lebunkózott játékosok játsszák jól a játékot, a te megközelítésed téves.
2015. aug. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
79%
A kompetitív játék lényege hogy Te nyerj, nem pedig az, hogy hülye módjára áldozd fel magad, csak azért hogy a egyikőtöknek se legyen esélye nyerni. Ez szimplán ostobaság és puszta rosszindulat.
2015. aug. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm, itt néha olyan jól fogalmaznak :D
2015. aug. 20. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!