Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » SeeMTA-ban ezt hogy lehetne...

SeeMTA-ban ezt hogy lehetne megoldani?

Figyelt kérdés

Szóval, amikor regisztráltam, kaptam egy emailt, hogy egy admin majd megnézi a kérelmem. Aztán egy másik emailban pedig vissza lett utasitva a kérelmem. "Sajnálatos módon a csatlakozási kérelmed el lett utasítva a következőn: SeeMTA - Fórum


Üdvözlettel,

SeeMTA - Fórum csapata."

Már kérdeztem egy csomó admint, de eddig nem tudtak segiteni. Befolyásolna ez a játékban, vagy hogy lehetne megoldani?



2015. aug. 3. 00:01
 1/2 Zoli1204 válasza:

Nem tudom hogy regisztráltál e már a seeMTA játékban (nem a forumon)

Ezzel arra akarok kijukadni hogy attól mert a fórumon nem tudsz regisztrálni attól még a játékkal tudsz jáccani.


Mellesleg én is szeretném tudni ezt a fórumos kérdést. Mert eddig még én sem tudtam ott regisztrálni.

2015. aug. 29. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
IG névvel kell fórumra regisztrálni! Tehát felhasználónévnek ne azt válaszd, hogy pl. "ZoliHUN23", hanem "James Goth". Azt a neved, ami a szerveren is a karaktered neve.
2015. nov. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!