Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » SeeMTA emberrablás kibúvó?

SeeMTA emberrablás kibúvó?

Figyelt kérdés

üdv. lenne egy olyan kérdésem hogy hogyan lehet kibúvót találni az emberrablás alól?mert engem elraboltam és elfutottam majd megöltek. azt mondta admin ez PG. ha lelövöm az is. rendőrt se hívhatok. ha nem adok nekik semmit és megölnek majd újra éledek és visszamegyek megölni őket RK. mi a megoldás?

Értelmes válaszokat köszönöm


2015. júl. 24. 20:32
 1/7 anonim válasza:
Lépj ki :D jó tudom hogy szabályellenes... De nem minden esetben :p ha üzlete ész és beülsz a kocsiéba mindig olcsón kérdezd meg hogy ez egy rablás? Mivel olcsón nem hazudhat és bevallja akkor lépj ki mert amíg nem fognak rád fegyvert addig nem rablás... De ha meg nem akar lóg be válaszolni, akkor is lépj ki mivel az is rablás. Ami szabályellenes az az pl amit én csináltam hogy fegyvert árultam két beépített ügynöknek és kiléptem amikor ráfogták a fegyvert. (Ők ezt hiszik. Pedig a valóság csak az hogy feszültem és nem engedett visszalépni. Szóval ha legközelebb meglátnak biztos megyek a dutyiba amikor csak frissről van szó :D)
2015. júl. 31. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
A feszült meg a friss helyett crashet akartam írni... bocsi telefon hiba
2015. júl. 31. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ja és az olcsó helyett ooc_t akartam.
2015. júl. 31. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi :DD
2015. júl. 31. 21:25
 5/7 anonim válasza:
De óvatosan csináld, mert az admin nem hitte -hel hogy verhetem, és mivel nem hitte el ez számára.már két rossz dolog.. RP Alól kilépés, és adminnak hazudás... és kaptam 15év bant :D szóval az időzítésre figyelj.. lejárat: 2030.12.31 :D
2015. aug. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Megoldás:Nem szállsz be idegen kocsikba és nem követsz senkit a sikátorba.
2015. szept. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, ez inkább "megelőzés" nem megoldás
2015. szept. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!