Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan legyek jó és fontos...

Hogyan legyek jó és fontos játékos SeeMTA-ban?

Figyelt kérdés

Mindent, ami a weboldalon van, megtanultam, tudok RP-zni, meg dolgozok, letettem a jogsit (nagy nehezen), és így alapvetően játszok, de így mindig csak egy csóri bányász maradok, aki F Astrával kolbászol.


És még rengeteg mindent nem tudok.

Hogyan szerezhetnék információt mindenről? A szó szoros értelmében, MINDENRŐL.


Hogy kell bizonyítékot menteni? Mert fórumon, amikor a minta szerint kéne, akkor azt se tudom mi hogy van.


Ha veszek egy frakciót, akkor ugye veszek fel embereket, kapok HQ-t elvileg, és elvagyok, ha legális, de pl. a NAV-nak hogy kell bejelenteni? Na ilyen apróságokon akadok el mindenhol, amikor már azt hiszem, eleget tudok.

Hívjam fel telefonon?

Hogyan találjam meg a frakció leadereket?

Felmentem TS-re, de alig volt ott valami, az is magas volt.


Értékeket hogyan nézzem meg? Hogyan állapítsam meg egy kocsiról, hogy mit tud és mennyit ér?


És ha illegális frakciót akarok, akkor azok ajándékba kapnak fegyvert vagy alkatrészt? Vagy a föld alól ássa ki? Olyan helyekre mikor jelentkezhetnék? Mi az alapkövetelmény? Hol?


Nagyon zavaros.


Fegyver-téma is minden apró részletig érdekelne, engedély.stb.


És mi az a könyv, amiben külön fegyverek vannak?

Az kötelező? Meg kell tanulni?


Nagyon szeretem a szerepjátékokat, egyfajta kiélés, hogy én "nagykutya" lehetek a világban :D

Főleg ez, itt minden valós.


És ha nem tudom, attól nem hagyom abba.


Nagyon szeretném megtanulni 100%-ig a játékot, hogy tudjak úgy játszani, ahogy szeretnék, de kényszerbányászatra és taxira szoruljak, közben -200000 a pénzem.

Gondolom mindenki tudja, milyen a kezdés, de nem tudom hogyan tovább.



2015. júl. 31. 01:04
 1/3 anonim ***** válasza:
36%

RP-zz sokat. Először próbálj csatlakozni valami semleges frakcióba, mondjuk a Taxiba. Ha sok tapasztalatot szereztél, mehetsz tovább. Bandák, legális frakciók...


Fegyverengedélyt PP-ért tudsz venni, és csak Colt-ra érvényes. A könyvek már nem jók semmire, mivel a Craftolási rendszert kivették.


Saját frakciót még ne akarj ennyi tapasztalattal. A fegyvereket neked kell beszerezned, és nem egy leányálom.


Remélem tudtam segíteni. :) ~CC, a szerver bikája.

2015. júl. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! Megpróbálom felhozni magamat.
2015. aug. 1. 23:57
 3/3 RoyalXx válasza:

Elősször is ...nyugi.

Másodszor próbálj rengeteg pénzt és tapasztalatot gyűjteni.

Harmadszor próbálj egy frakcióba belépni.

Negyedszerre pedig ott legyél híres ami azt jelenti hogy NORMÁLISAN végzed a munkád. Fegyver ügyet meg már lebeszéltétek. Autóknak meg kell tanulnod az értéküket meg a Venom értékét is Remélem birtam segíteni ! Nemzeti Adó és Vámhivatal

2015. dec. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!